Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś plecaka na górskie wędrówki/wypady. Nie potrzebuję raczej niczego wypasionego (głównie jednodniowe, spokojne trekkingi, może ze 2 razy do roku jakieś 2-3 dniowe wypady), ale szmiry też nie chcę kupić.
Jaka pojemność się nada? Myślałem o czymś z decathlonu - są tam jakieś pozycje godne uwagi?

#turystyka #gory #trekking #decathlon
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sprynek: jack wolfskin moab jam 18, rewelacyjny plecak z prowadzeniem rurki do bukłaka, zewnetrzną dużą kieszenią na np. mapę, batoniki itp., bardzo wygodny system nośny, aż żal że oddałem go dziewczynie i sam zakupiłem niby "bardziej wypasiony" stratosphere 20
  • Odpowiedz
@bandar: To zależy czy będzie potrzebny sprzęt noclegowy lub zimowy a jedzenie i wodę można uzupełniać po drodze. To już pytanie do OPa.
  • Odpowiedz
ale szmiry też nie chcę kupić


@sprynek: polecam (zresztą drugi raz w ciągu paru dni) firmę Deuter. Ja mam model Futura 24 SL (babska wersja), tutaj masz męski odpowiednik . W zupełności wystarcza na jednodniowe wypady w góry. Zapakujesz wszystko, co potrzebne na całodzienną wycieczkę. A jak będzie potrzeba, to i na dwudniową. Plecak jest mega wygodny, ma mnóstwo kieszonek i świetny system Aircomfort.
  • Odpowiedz