Wpis z mikrobloga

jakby mialy cienkie usta albo brak makijazu to tez byloby zle.


@pan_sting:
Wtedy miałyby jakiś "smak" i ich wygląd miałby jakiś charakter jak każdy człowiek ma i dla mnie właśnie ten "charakter wyglądu" określa czy Kobieta jest piękna lub nie i dla kogo jest piękna, a dla kogo nie.
Kobiety odbiegające od ogólnego wzorca piękna mogą być bardzo atrakcyjne mimo np troszkę garbatego nosa i fałdki tu czy tam.
Te ze
@Errad:

określa czy Kobieta jest piękna lub nie i dla kogo jest piękna, a dla kogo nie.


Czyli zle ze zrobiły coś ze swoim wygladem bo jakby sie nie malowaly i nie poprawialy to bylby naturalnie brzydkie. A wiadomo ze lepiej byc naturlanie brzydka niz sztucznie upiekszona.

Swoją drogą pompowanie ust sprawia, że nie mają tego, co w ustach jest piękne podczas pocałunku, np miękkości i ciepła jeśli Kobieta darzy całującego
@Klepajro:

widze mamy do czynienia z paskiem pokroju widocznym na zdjęciu XD


Bardzo mi do nich daleko XD

nie napisalem ze są brzydkie, ale do 10 to im brakuje z 6 punktów XD


To przecietna dziewczyna spod #pokazmorde musi byc dla ciebie jakimś monstrum chyba.
Chodakowska sie nie poprawiala i jest naturalnie brzydka.


@pan_sting:
Ma swój smak, założę się, że jest wielu facetów, którym się podoba, zwłaszcza, że ma przecież fajne ciało. Poza tym w ogólnym rozrachunku mniej przeszkadzałaby mi jej nieszczególnie piękna facjata niż kilo szpachli u takich jak ze zdjęcia.
Swoją drogą, moja pierwsza Kobieta nie była szczególnie ładna, a niemal każdy za nią szalał. Piękno jest kwestią raczej subiektywną, za atrakcyjnych uważa się
@Errad:

jest wielu facetów, którym się podoba,


Moge sie zalozyc ze jest inaczej

Poza tym w ogólnym rozrachunku mniej przeszkadzałaby mi jej nieszczególnie piękna facjata niż kilo szpachli u takich jak ze zdjęcia.


Ale one nie maja kilo szpachli. Pewnie jakos tak edytowaly zdjecie ze jesttaki obraz a nie inny.

uśrednionych twarzach i jeżeli ktoś nie ma jakichś szczególnych odchyłów w wyglądzie może być uznany za atrakcyjnego.


I one takich odchylow
Piękno jest kwestią raczej subiektywną

Co złego jest w ich wyglądzie? Ano to, że nie mają smaku, a ich wygląd jest efektem sztucznego upiększania i tak właściwie nie wiadomo jak wyglądają naprawdę.

Jeżeli alternatywą jest mieć sztucznie napompowane to według mnie tak. To trochę jak z piersiami- mniejsze naturalne są lepsze niż większe, ale sztuczne.


@Errad: Czyli piękno jest kwestią subiektywną, ale ja powiem co jest piękne, jak należy wyglądać i
Jeżeli alternatywą jest mieć sztucznie napompowane to według mnie tak. To trochę jak z piersiami- mniejsze naturalne są lepsze niż większe, ale sztuczne.


@Errad: Powiem Ci coś szczerze, tutaj często piszą że cienkie usta, płaska klata, zero makijażu itd. ale w #ladnapani zawsze są zrobione, wymalowane, z cycem i ładnym ustami, twarzą. co więcej bogaci faceci sukcesu zawsze są własnie z takimi "laskami z instagrama" a nie z szarymi myszkami. Wiesz