Wpis z mikrobloga

@monochromatycznie: cukrzyca nie zawsze jest genetyczna, daltonizm nie jest groźną chorobą tylko wadą wzroku. Osoby z zespołem down'a? Może występować obniżona płodność poza tym dziecko pary z ZD nie musi urodzić się chore.
Jeszcze jakieś pytania?

Poza tym: pociąg seksualny do członka swojej rodziny jest skrzywieniem psychicznym. Tak samo jak pedofilia.
@monochromatycznie: fetysz a skrzywienie psychiczne to 2 różne rzeczy. Fetysz stóp nikogo nie krzywdzi.
Starożytny Egipt to dla mnie wystarczający argument. Dwie osoby, które dziedziczyły geny z tej samej puli genowej mają taką samą szansę na otrzymanie alleli recesywnych i dominujących danego genu. Nie będę Ci teraz tutaj tłumaczyć krzyżówek genetycznych.
@Nutaharion: Analogicznie do tego toku myślenia zabicie komara=zabicie człowieka, bo komar to też istota żywa. Kura to zwierzę średnio rozumne, natomiast pies dorównuje inteligencją trzyletniemu dziecku i żyje z ludźmi od milionów lat jako zwierzę oswojone, a kury zawsze były tylko jedzeniem i tak już zostanie, bo ich maluteńkie móżdżki nie pozwalają na bliższe relacje. Takie moje zdanie na ten temat, absolutnie nie traktuj tego jako atak :))