@d0t3r: kiedyś też za często myłem ręce. Skóra pęka jak za często to się robi. @Adrian00: owoce są pryskane i dlatego są takie tłuste. Np. jabłka ociekają tłuszczem. Takie że wsi mają tylko naturalną warstwę i po przetarciu nie są tłuste.
@d0t3r: mam to samo, ale jeszcze gorzej miałem kiedyś jak musiałem myć ręce 500 razy dziennie dosłownie mydło kostka na 2 dni xD. Ale się z tego wyleczyłem.
@Ayano: Trzeba z tym walczyć, opierać się a po jakimś czasie stanie się to normą. Bo bardzo problematyczne to jest, a do tego jak wychodzisz z domu i 10 razy wracasz:drzwi zamknąłem? , gaz zakręciłem?, wode też?
@baney114 No właśnie jak myślę, że na pewno zamknęłam, to z drugiej strony się odzywa "A jak nie? A jak zostaną otwarte? Nie będę ryzykować dla jakiegoś głupiego opierania się" i koło się zamyka. xD ( ͡°ʖ̯͡°)
Aktywne Wpisy
18+
Zawiera treści 18+
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
#gownowpis
@Adrian00: owoce są pryskane i dlatego są takie tłuste. Np. jabłka ociekają tłuszczem. Takie że wsi mają tylko naturalną warstwę i po przetarciu nie są tłuste.
Komentarz usunięty przez moderatora
Przyjąłem postawę #!$%@?