Wpis z mikrobloga

zgłaszaliście jakieś bugi/uwagi do cdp? mam trochę tego ale nie wiem czy jest sens pisać #gwint
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makmakp: nie. pierdoły raczej. literówki. największy bug to to, że kliknięcie nie zawsze działa. czasem muszę zjechać z karty i kliknąć jeszcze raz. tylko nie wiem czy to nie u mnie tylko
  • Odpowiedz
@kvvach:
- dobór przeciwników pozostawia wiele do życzenia (czasami grasz z jedną frakcją cały czas, nuuuda)
- trudność klikania
- wczoraj jak grałam, jedna karta zacięła się na środku stołu ;D nie wiem czy tylko u mnie to było widać czy u oponenta też :D
- mam jedną kartę, która jest opisana jako taka, której siła zwiększa się z każdym zagranym mrozem, a działa tylko z jednym zagranym mrozem. A przecież można kilka razy zagrać mrozem. :/ Albo to nie działa tak jak powinno, albo w opisie jest błąd.
- długo
  • Odpowiedz
@Poucz: a :/ ja myślałam, że to się będzie sumowało. Przykładowo są jednostki, które od razu wprowadzają mróz jak się je rzuci, są zdolności dowódcy i są karty pogodowe. Tak to zrozumiałam z opisu tej karty, widocznie to mój błąd.
  • Odpowiedz
@sylvvy: dobieranie ulegnie zmianie na pewno ale to że grasz kilka razy z tą samą rasą. nie jest bugiem tylko wynika z popularności talii.

długo się uruchamia

tu podobnie. mi się szybko włącza.

niszczenie kart jest powolne, nie ma opcji żeby zniszczyć kilka takich samych kart
  • Odpowiedz
  • 0
@kvvach z tym niszczeniem to chyba chodziło o to żeby można było zaznaczyć karty które się chce zniszczyć i kliknąć zniszcz, bez wchodzenia w każdą kartę i niszczenia jej oddzielnie. Przy niszczeniu całej talii trochę to zajmuje czasu
  • Odpowiedz
@kvvach: czasami nie mogę po prostu rzucić karty, wybrać czegokolwiek żeby się przy tym nie naklikać jak głupia. Chcesz rzucić kartę i nie działa. Za x razem poleci.
Z tym usuwaniem karty bym chciała żeby była możliwość zaznaczenia wielu i "usuń wszystkie". Ja na przykład niszczyłam wszystkie talie poza jedną i trochę czasu zeszło.
  • Odpowiedz
  • 0
@sylvvy @Poucz Lodowy Gigant? Jeśli tak, to on traci bonus przy usunięciu mrozu. Więc błąd opisu, albo błąd w działaniu.

Dobrze jest sobie weryfikować opisy z inną wersją językową
@kvvach A jaki macie framerate? Bo to, że nie reaguje na kliknięcia jest chyba powiązane właśnie z niskim FPS.
  • Odpowiedz