Wpis z mikrobloga

@makmakp: nie. pierdoły raczej. literówki. największy bug to to, że kliknięcie nie zawsze działa. czasem muszę zjechać z karty i kliknąć jeszcze raz. tylko nie wiem czy to nie u mnie tylko
@kvvach:
- dobór przeciwników pozostawia wiele do życzenia (czasami grasz z jedną frakcją cały czas, nuuuda)
- trudność klikania
- wczoraj jak grałam, jedna karta zacięła się na środku stołu ;D nie wiem czy tylko u mnie to było widać czy u oponenta też :D
- mam jedną kartę, która jest opisana jako taka, której siła zwiększa się z każdym zagranym mrozem, a działa tylko z jednym zagranym mrozem. A przecież
@Poucz: a :/ ja myślałam, że to się będzie sumowało. Przykładowo są jednostki, które od razu wprowadzają mróz jak się je rzuci, są zdolności dowódcy i są karty pogodowe. Tak to zrozumiałam z opisu tej karty, widocznie to mój błąd.
@sylvvy: dobieranie ulegnie zmianie na pewno ale to że grasz kilka razy z tą samą rasą. nie jest bugiem tylko wynika z popularności talii.

długo się uruchamia

tu podobnie. mi się szybko włącza.

niszczenie kart jest powolne, nie ma opcji żeby zniszczyć kilka takich samych kart na raz

Przecież masz automatyczne odczarowane zbędnych kart
Rozwiń temat klikania
@kvvach z tym niszczeniem to chyba chodziło o to żeby można było zaznaczyć karty które się chce zniszczyć i kliknąć zniszcz, bez wchodzenia w każdą kartę i niszczenia jej oddzielnie. Przy niszczeniu całej talii trochę to zajmuje czasu
@kvvach: czasami nie mogę po prostu rzucić karty, wybrać czegokolwiek żeby się przy tym nie naklikać jak głupia. Chcesz rzucić kartę i nie działa. Za x razem poleci.
Z tym usuwaniem karty bym chciała żeby była możliwość zaznaczenia wielu i "usuń wszystkie". Ja na przykład niszczyłam wszystkie talie poza jedną i trochę czasu zeszło.
@sylvvy @Poucz Lodowy Gigant? Jeśli tak, to on traci bonus przy usunięciu mrozu. Więc błąd opisu, albo błąd w działaniu.

Dobrze jest sobie weryfikować opisy z inną wersją językową
@kvvach A jaki macie framerate? Bo to, że nie reaguje na kliknięcia jest chyba powiązane właśnie z niskim FPS.