Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tfwnobf #tfwnogf #tfwnof #przegryw #foreveralone #samotnosc #niechktos #wyjdzzludziemdoludzi
Na pomysł tego, co chcę tu przedstawić, wpadłam po przeczytaniu wpisu, w którym ktoś zaproponował pisanie listów oraz wpisu Mirka, który nie ma z kim iść do kina, żeby wykorzystać urodzinowe vouchery.
Z góry zaznaczam, że "niech ktoś", ponieważ nie nadaję się do bycia organizatorką, propagatorką itp. Nie wiem też na czym polegają autorskie tagi, a myślę, że można byłoby je wykorzystać.
Chodzi mi o stworzenie na mirko czegoś w rodzaju, hmm, kącika przyjaźni, kącika samotnych serc.
Wykopiwa i wykoparty cieszą się popularnością - Mirki chcą wychodzić z piwnic, chociaż może niekoniecznie wszyscy są zwolennikami tak wielkich imprez. Jak uważacie, czy przyjąłby się tu jakiś tag, pod którym mogłyby umawiać się takie osoby jak np. biletowy samotnik? ( ;) )
Nie mam na myśli jakichś randek, a jedynie wspólne wyjścia dokądś, do kina, na obiad, na spacer, na koncert... Tam, dokąd komuś może być trudno czy głupio iść samemu, a chciałby pójść. Pod tagiem można zamieścić podstawowe informacje, kiedy, dokąd, w jakim celu chce się udać, a może akurat znajdzie się osoba, która również byłaby zainteresowana tym samym.
Rzucam tylko pomysł, pozdrawiam :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#tfwnobf #tfwnogf #tfwnof #przegryw...

źródło: comment_uXmgfcq1NADlneqerbZgNiylOdaI6AOp.jpg

Pobierz
  • 19