Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam do oddania taką małą, czarną kulkę. Kotek ma ok 2 miesiące. Mięciutki. Jego końcówka ogona jest biała - taka cecha charakterystyczna. Ma ogromne pokłady energii, ciągle chce się bawić, ale to chyba jak każdy mały kot ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście potrafi korzystać z kuwety, reaguje na imię Czarek. Wcina wszystko. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę pisać na privie lub w komentarzu. Kotka mogę dowieźć.

#warszawa #koty #smiesznypiesek #smiesznekotki #oddam i w sumie #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz artur200222 - Cześć. Mam do oddania taką małą, czarną kulkę. Kotek ma ok 2 miesiące. ...
źródło: comment_Z1gGdodNojTDrHocppJeVLAb32qd8aUn.jpg
  • 33
@zolwixx: Chciałbym jeszcze dodać, że to jest pierwszy kot jaki znam, który bierze rzeczy w ząbki i nosi je po domu. Mam dwa koty, jeden już ma 14 lat i w życiu nie widziałem, żeby kot brał np. zabawkę i latał z nią po domu. I w dodatku jak ja trzyma to czasami nie chce oddać! Można powiedzieć, że potrafi aportować :D
@jathek: Kot zdrowiutki. Fika i ciągle chce się bawić. Jeśli chodzi o wady - ma tyle energii, że czasami nie daje spokoju i nie można go wytulić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szczęście nic nie niszczy. Jak da mu się jakaś zabawkę np. Może to być korek od napoju, to dla niego szybko się on stanie najwspanialszym korkiem na świecie i będzie się bawił i bawił. Ale