Wpis z mikrobloga

Wiem, co mam napisane. Pytam co z tym zrobić, a nie to komunikat pokazuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@siger00: no przeciez komunikat Ci mowi co masz zrobic. ja p------e ale ci ludzie niesamodzielni w dzisiejszych czasach. przegladanie milionow for pffff
  • Odpowiedz
@onsok: Nie bardzo mi mówi T_T "the program" to dla mnie żadna podpowiedź, bo nie wiem o jaki program chodzi.
Nie milionów a miliarda. I zdania zaczyna się wielką literą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"The program can't start" - chodzi o Goga, mozna sie chyba domyslic ze skoro wyskakuje Ci to w Gogu to nie dotyczy steama xD "because nazwa_pliku.dll is missing from your computer" - co sie robi w takich sytuacjach? wklepujesz nazwe tego pliku i jestem niemal pewny, ze wyskoczy albo rozwiazanie albo paczka do pobrania. zawiera nazwy ms-win co oznacza ze microsoft windows - czyli produkt microsoftu na windowsa. serio tak trudno to
  • Odpowiedz
@onsok: Nie każdy musi być chodzącą alfą i omegą. Z doświadczenia wiem, że w systemowych plikach się nie grzebie, jak się nie wie co się z czym je. Jakbym wiedział co z tym zrobić, to bym nie pytał. Chyba po prostu się musiałeś p-----------ć, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz