Wpis z mikrobloga

1. Bądź Katarzyną Lubnauer.
2. 1993 - działaj w Unii Demokratycznej
3. 1994 - bądź członkiem Unii Wolności, bądź w zarządzie partii
4. 1998 - zostań radną w Łodzi z ramienia Unii Wolności
5. Brak sukcesu w wyborach do Sejmu z ramienia Unii Wolności w 2001.
6. Próbuj ponownie uzyskać mandat radnej w Łodzi w 2002 roku.
7. Zostań członkiem władz krajowych Partii Demokratycznej w 2005 roku.
8. Ponowny brak sukcesu w wyborach do Sejmu, startuj z ramienia partii Demokratycznej w 2005 roku.
9. Dalej próbuj uzyskać mandat radnego w Łodzi z koalicji Lewica i Demokraci w 2006 roku.
10. .... oraz z Platformy Obywatelskiej w 2010. Bez powodzenia.
11. Zostań posłem Nowoczesnej w 2015. Nareszcie! uff.....
12. Rok 2016, popełnij następujący tekst:






Źródło: onet.pl

W zasadzie to #bekaznowoczesnej #bekazlubnauer #bekazhipokryzji #nowoczesna #hipokryzja
b.....k - 1. Bądź Katarzyną Lubnauer. 
2. 1993 - działaj w Unii Demokratycznej
3. 1...

źródło: comment_NV35mIVF4SpyRkYwJ0aYm2Oq2ZjYuZcy.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Mam bekę z świętoszkowatej postawy osoby, która przez 25 lat siedziała w partyjnymi betonie, a dzisiaj zgrywa nieuwikłanego w minioną politykę mesjasza, który przybywa na zbawienie.


@bad_luck: Znaczy, że nie zrozumiałeś całości, ale OK, wybaczam.
  • Odpowiedz
@bad_luck: Ale nie masz czego, ta pani nigdzie nie twierdzi, że nie była wcześniej w polityce (inna rzecz, czy bycie radną miejską i jakieś końcowe miejsca na listach wyborczych to bycie takim politykiem). Po prostu stiwerdziłą fakt, że jest z pokolenia młodszego od tego, co sobie wyrywa styropiany z rak.
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: Nie napisałem, że ta pani stwierdziła, że nie była w polityce wcześniej. Rzecz w tym, że nawet nie wspomina o tym jaką ma przeszłość polityczną, a jak ktoś jej to wypomni reaguje dosyć agresywnie (do poczytania - twitter). Uważam, że niedopowiedzeniami manipuluje przekazem i stawia siebie w postaci osoby świeżej i niezwiązanej z ostatnim ćwierćwieczem polskiej polityki.

Nawet inni członkowie .N dystansują się od tego tekstu Lubnauer i Rabieja.
  • Odpowiedz