Wpis z mikrobloga

@j2416513: Też się tego boję i obawiam się że to bardzo prawdopodobny scenariusz.
Jak się na poważnie obejrzy debaty kandydatów, to widać jak na dłoni, że Trump nie ma żadnego konkretnego pomysłu na politykę, tylko wrzeszczy stale o zamykaniu granic i wrogach dookoła globu. Srogi populista, niestety.
@voltear: nie ma innego wyboru. Wiele osób rozumie że to wybór między gościem który ma trochę wad i nie jest na pewno do końca wolnorynkowcem - a między mafijnymi zbrodniarzami którzy za kasę sprzedają broń terrorystom, stworzyli ISIS, dziś wyciekło że prawdopodobnie ogólnie handlowali bronią może i "w darknecie" (FBI teraz coś samo ogłasza w tej sprawie), być może dziećmi; za kasę ułaskawiali skazanych bandytów (Clinton ostatnie 10-15 lat), kłamali pod
@voltear: Za to Hilary ma doskonały plan, NWO.

To ja już wole Trumpa, Hilary to ciężka kryminalistka, odpowiedzialna za wojny na bliskim wschodzie, takiego kogoś chcieć jako głowe światowego hegemona, kompletny brak rozumu.
@voltear: możesz to jakoś uargumentować? jaki wpływ na twoje codzienne życie będzie miało wybranie clinton/trumpa na prezydenta ? mnie gówno obchodzi czy usa pójdzie w lewo czy w prawo i jakie zmiany w spoleczenstwie czy ich codziennym zyciu nadejdą,interesowało mnie tylko co kazdy z nich moze zaoferować Polsce swoją osobą ale niestety nic takiego nie słyszałem
@voltear mnie też interesuje co się dzieje na świecie i wiem,że Polska jest dziwką usa,tym bardziej chciałbym się dowiedzieć co każdy z kandydatów jest w stanie zaoferować naszemu krajowi.Niestety ale ich kampania opiera się o nawijanie makaronu na uszy swoim wyborcow,trudno oczekiwac zeby typowy obywatel usa w ogóle wiedział gdzie leży Polska,mogliby jednak powalczyc o te 7-8 mln głosów Polonii
jaki wpływ na twoje codzienne życie będzie miało wybranie clinton/trumpa na prezydenta ?


@Hamouma: Trump nie zgodzi się przyjąć uchodźców więc odeślą ich do Europy.
@Hamouma: Szczerze nie sądzę, żeby amerykańską polonię tak bardzo interesowało co mają do zaoferowania dla Polski.
Dla USA temat Polski to marginalna sprawa. Prędzej oberwiemy rykoszetem i takiej opcji należy się przyglądać.
@voltear: szczerze mówiąc z Trumpem może i jest jak z PiS, ale za to z Clinton to substytut PO. Ona jest ubabrana w przestępstwa, wałki, morderstwa, jak u nas żywcem skóra zdjęta z PO.
@voltear: Niestety większość wyborów prezydenckich to wybory takie jak te - masz do wyboru niesamowicie śmierdzący worek najprawdopodobniej pełen gówna i po prostu gówno we wiadrze. Jak dla mnie lepiej jest wybrać worek w którym pewnie jest gówno, ale jest mała szansa że się pozytywnie zaskoczysz.