Wpis z mikrobloga

@bialaowca:
@incognitolady:
@Greebo:
@brak:

Wziąłem się za ogarnianie logopedy i widzę, że najczęściej to są ~45 minutowe sesje.

Czy ktoś z was wie, ile takich sesji będzie potrzeba? Moja wada nie jest zbyt uciążliwa, to nie jest wymawianie "h" tylko takie dziwne "r" ktorego nie umiem utrzymać.

No i ewentualnie polecić logopedę w Warszawie?
  • Odpowiedz
@bialaowca: a ty byłaś na takiej terapii, albo znasz kogoś kto był? Bo widzę, że mniej więcej ogarniasz temat, więc może zapytam inaczej - ile sesji trwała najdłuższa a ile najkrótsza terapia?

! Praktycznie nie mam wolnego czasu, więc to dość istotna informacja dla mnie, zanim w ogóle się za to zabiorę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Mój partner swego czasu chodził, raz lub dwa razy w tygodniu po godzinie + dużo ćwiczył w domu, ale nie wiem ile to w końcu trwało, bo się rozeszliśmy w międzyczasie.

PS. nie z powodu jego wady ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Czas trwania terapii zależy w dużej mierze od Ciebie i Twojego zaangażowania. Równie dobrze możesz pozbyć się tej wady w miesiąc, ale może to też potrwać dłużej. U moich małych pacjentów (przedszkolaków) taką wadę redukujemy przez ok. 2 miesiące- przy jednej 30 min terapii w tygodniu :)
  • Odpowiedz