Wpis z mikrobloga

Teściowa uciułała na karcie SIM z biedry prawie 2,5k . Doładowywała konto co tydzień za 10zł, bo straszyli, że jej numer wyłączą. Zmieniłem jej na jakiś prepaid z play w ważnością na rok czasu. Teraz trzeba jakoś zmienić wirtualny hajs na prawdziwy. Myślałem o kupnie bitkojna, ale na wszystkich serwisach z 30zł premium smsa można uzyskać około 10zł. Zna ktoś jakiś mądry sposób jak to sprytnie wykorzystać?
#sms #pieniadze #internet #cebuladeals
  • 48
  • Odpowiedz
@kosa351: Może zrób na mirko #rozdajo z doładowaniami chomika. ;)

A tak btw, mają wprowadzić jakąś ustawę, żeby środki z karty nie przepadały, tylko operator musiał je zwrócić, ale to chyba dopiero kiedyś (o ile w ogóle).
  • Odpowiedz
@kosa351: możesz ewentualnie komuś ko to na chomikuj doładować albo konta premium na rapidu, catshare lub innych hostingach.
Stopa zwrotu to ok 80%, ale odłożona w czasie.
  • Odpowiedz
@kosa351: daj znać jak znajdziesz jakieś sensowne rozwiązanie
sam mam 500 pln na prepaidzie (kupowałem przez ponad rok by nieś net w komórce i się nazbierało)
myślałem o doładowaniu SkyCash ale jest ograniczona ilość sms na miesiąc więc się nie kalkuluje
  • Odpowiedz
@Haerbin: czemu zawsze musi się ktoś taki znaleźć, który zamiast pomóc to mówi "na biedne dzieci dejże!!!"? Może on nie chce dawać na jakieś fundacje, bo po prostu nie ma na to ochoty?
  • Odpowiedz