Wpis z mikrobloga

Teściowa uciułała na karcie SIM z biedry prawie 2,5k . Doładowywała konto co tydzień za 10zł, bo straszyli, że jej numer wyłączą. Zmieniłem jej na jakiś prepaid z play w ważnością na rok czasu. Teraz trzeba jakoś zmienić wirtualny hajs na prawdziwy. Myślałem o kupnie bitkojna, ale na wszystkich serwisach z 30zł premium smsa można uzyskać około 10zł. Zna ktoś jakiś mądry sposób jak to sprytnie wykorzystać?
#sms #pieniadze #internet #cebuladeals
  • 48
@kosa351: kiedyś kupowałem licencje do pewnego programu poprzez premium call. Dzwoniło się pod jakiś tam numer on kosztował np. 7zł/min i na pasku pokazywał się czas do końca połączenia (daopay czy coś takiego). Co ciekawe cena programu była taka sama przy płatności paypalem czy premium call. Potem na allegro sprzedawałem licencje i wyszedłem prawie na 0. Poszukaj w mikropłatnościach do jakiejś gry może będzie podobnie. Za sms faktycznie się nie opłaca.
za taka kase to warto sobie jednorazowo zalozyc numer sms premium i masz 50% na czysto do odzyskania, albo pogodz sie z strata 70% i te 300-600 zł na bony w tesco można wymienić przez pośrednika, ewentualnie tak jak mówią mirki, gierki itd.