Wpis z mikrobloga

#rozdajo #krakow #koty #kot #smiesznypiesek #alkoholizm #wino #wodka i troche #pokazmorde

Mam do oddania cztery okolo trzymiesieczne koty ʕʔ Niestety brakuje mi warunkow mieszkaniowych i rak do wyglaskania wszystkich.

Aktualnie mieszkaja ze mna w Krakowie, chociaz moze uda sie zalatwic transport w okolice w razie potrzeby.

Jedza wszystko co im sie da. Korzystaja z kuwety. Sa bardzo towarzyskie i ciekawskie.

Do kazdego kota dorzuce flaszke wodki lub wino ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto pierwszy, ten lepszy!

ZDJECIA
Pobierz adamkus - #rozdajo #krakow #koty #kot #smiesznypiesek #alkoholizm #wino #wodka i troc...
źródło: comment_usR1Bi6Hvxk5JAG4jLL840PXqnmqSBnb.jpg
  • 37
@Shusey: wszystkie ciekawskie, ale dwa troche spokojniejsze. Drapakely niestety male z nich sa. Nie mam jeszcze w domu drapaka, wiec nie mialy sie kiedy nauczyc z niego korzystac.
@adamkus: Wykastruj swojego kota rozmnażaczu. Mam dość takich podludzi jak ty, rozmnażają sobie koty w domach, oddają byle komu a potem po roku dwóch lądują na ulicy, ja je potem zbieram i mam przesrane życie bo ludzie tacy jak ty produkują i produkują sobie w domach śliczne kociaczki i #!$%@? ich obchodzi co się z nimi stanie potem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Usuń konto, zrób sobie 10
@dr_Batman ma rację. Kotów nie można rozmnażać. Aktualnie mam pod opieka 4 tygodniowego kota w opłakanym stanie który walczy o życie. Pewnie gdyby ktoś wykastrowal jego matkę nie byłoby takiej sytuacji i nie musiałbym przeżywać teraz takiego horroru. Jeśli już masz te koty to je oddaj do domu że świadomymi opiekunami. Jak można być tak nieodpowiedzialnym i dopuścić żeby kolejne koty zostały rozjechane, zjedzone przez inne zwierzęta albo zdychaly w cierpieniach..
@kochamponczki: Ja mam koteczkę roczną którą ktoś wyrzucił na ulicę, niewysterylizowana napłodziła 3 mioty zanim ją złapałam. Ale że szara, a sezon był ciężki (setki kociaków) to od kilku miesięcy nie mogę jej znaleźć domu. A tu proszę wyprodukowane kociaczki, śliczne pulchne, łaciate, pewnie zaraz znajdą się chętni ;/ A potem znowu ulica
@adamkus: W takim razie najmocniej przepraszam. Zajmuję się bezdomnymi kotami, więc niestety bardzo agresywnie reaguje na podobne ogłoszenia, ponieważ zazwyczaj jest to bezmyślność powtarzana wielokrotnie w czasie sezonu. Jeśli mogę coś doradzić, dobrym rozwiązaniem są umowy adopcyjne, jeśli oczywiście leży ci na sercu dobro zwierzaka. W takiej umowie zaznaczone jest że nowy właściciel zobowiązuje się wykastrować kota, szczepić itp. a ja dodaję jeszcze że w razie "znudzenia kotem" przyjmę go z
@dr_Batman: dzieki wielkie za rady. Jasne, ze lezy na sercu dobro zwierzakow. Dlatego wolalem zostac nawet z 5cioma, niz robic skrobanke, co sugerowal sam weterynarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@kkrysztalowa: nie wszyscy plusujacy chca kota. Na ten moment zglosily sie na razie 2 osoby. Z czego jedna woli dostac wyprawke dla kota zamiast alkoholu :)