Wpis z mikrobloga

"Czy czeka nas koniec?" Di Caprio o ociepleniu po polsku.

Pełen filmy Leonardo Di Caprio o zmianach klimatycznych - warto zobaczyć, żeby przekonać się, że to co często wrzucam na wykop dzieje się rzeczywiście. Bardzo emocjonalny film ale zgodny z naszą wiedzą naukową. No i ciekawie posłuchać ekspertów i polityków z którymi się spotyka Di Caprio.

Inb4 - ktoś wrzucał angielską wersję a tu jest polska z lektorem, więc nie za bardzo duplikat, bo to ma znacznie szerszą widownię na wykopie inż film w wersji oryginalnej.

#nauka #swiat #ciekawostki #klimat #gruparatowaniapoziomu #liganauki #mikroreklama
Sierkovitz - "Czy czeka nas koniec?" Di Caprio o ociepleniu po polsku.

Pełen filmy...

źródło: comment_qraNJUaIFPSGeSat3bN7YrXDuor2rNBO.jpg

Pobierz
  • 21
Tutaj nie ma minusów, mogę dodać sobie "taktyk" aby później łatwiej wyszukać. W sumie wystarczyło abym napisał "taktyk", jakoś tak jednak zapragnąłem napisać parę słów więcej. Może to dlatego, że wszyscy piszą tylko i wyłącznie "taktyk" a później nawet do tego nie wracają - to takie marnowanie zasobów.
Jeśli ktoś to przeczytał - przepraszam. Naprawdę nie ma tutaj nic wartościowego.
Tutaj nie ma minusów, mogę dodać sobie "taktyk" aby później łatwiej wyszukać. W sumie wystarczyło abym napisał "taktyk", jakoś tak jednak zapragnąłem napisać parę słów więcej. Może to dlatego, że wszyscy piszą tylko i wyłącznie "taktyk" a później nawet do tego nie wracają - to takie marnowanie zasobów.

Jeśli ktoś to przeczytał - przepraszam. Naprawdę nie ma tutaj nic wartościowego.


@Wladyslaw_Jagiello: 2016 rok a wykopki nadal nie umieją korzystać z zakładek
@JakisTakiNick: umieją umieją. miałem wenę tylko aby napisać parę słów o niczym. Tak jak w sumie teraz.
Ulubione, dodaję sobie regularnie - nawet mam porobione listy i inne rzeczy, ale wiesz - w moim wieku, łatwo zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na dobrą sprawę, to nie jestem pewny czy na innym urządzeniu będę miał jak to znaleźć, a jak siedzę na klopie to bym sobie