Wpis z mikrobloga

@Caishen: nie. xD po prostu grał z oskarishem fpla i sie pyta jak mu się z nimi grało kwalifikacje do majora, oskarish mowi ze spoko i sie pyta czy aby na pewno nie streamuje a gruby ze nie ale oskar i tak sie nie wygadal :D
  • Odpowiedz