Wpis z mikrobloga

Wdzięczność mirków nie zna granic. xD

Ostatnio jeden mirek nie mógł sobie czegoś znaleźć i poprosił na mirko o pomoc. Podrzuciłem mu link z odpowiedzią, a ten ani plusa, ani dziękuję tylko kilkadziesiąt sekund później usunął cały wpis. Pomyślałem - no trudno, ale dałem mu notatkę, że jakby następnym razem o coś pytał to mu nie pomagać bo niby czemu mam się starać i szukać w google dla jakiegoś niewdzięcznego randoma z internetu.

Przed chwilą zrobił nowy wpis żeby ktoś mu coś podrzucił, to mu napisałem, że ostatnim razem mu pomogłem i słabo się zachował, więc teraz mu nie pomagam i żeby się pocałował w trąbkę. Myślałem, że może zrobi mu się choć trochę głupio czy coś, ale skończyło się na tym, że usunął mi komentarz i trafiłem na czarnolisto. xD

W ogóle to jak wiem za co to sobie zapisuję czemu trafiam na czarno u ludzi. Większość to oczywiście przez to, że jestem nomen omen bucem, ale raz na jakiś czas mnie te powody śmieszą. Raz np. trafiłem za napisanie, że prywatny serwer WoWa(ten Nostalrius czy jakiśtam co ostatnio go zamknęli) nikogo nie obchodził zanim Blizzard nie postanowił go zamknąć. Albo to, że jedna z pierwszych czarnolist na jaką trafiłem to przez to, że ZAPLUSOWAŁEM wpis o pokazie lotniczym. No i ostatnio trafiłem też na czarno jednej z mirkocelebrytek bo pod wpisem o delfinach napisałem, że samice tego ssaka mają umięśnione waginy.

To tyle co chciałem powiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #gownowpis #oswiadczeniezdupy
  • 14
@silwek: No nie da się tak do końca sprawdzić. Po prostu jak widzę, że nie mogę skomentować czyjegoś wpisu(a mam jakąś wtyczkę co zmienia w takim przypadku kolor tego okna w którym piszesz komentarz na czerwony) to robię notatkę, że czarna. No i jak widzę, że tam trafiłem po tym jak coś napisałem to powód jest prosty do odgadnięcia.

A, i wtyczkę co wyświetla notatki obok nicków też mam - nazywa
@Wiedmolol: właśnie natrafiłem przypadkowo na ten wpis z dobrze postawionymi tagami, które mnie nie interesują, z opinią, z którą się zgadzam. Jednak nawias w trzecim akapicie wpisu, w trzecim zdaniu, styka się z literką "a" po jednej stronie i akurat z literką "t" po drugiej, tworząc układ, którego nie toleruję.

#czarnolisto :|

@Lisaros: No rzeczywiście może być problematyczne, ale możesz być jak @NieTylkoGry - póki mogłem to ich trochę hejtowałem w komentarzach i widocznie jakoś pokracznie zrozumieli to powiedzenie by "przyjaciół trzymać blisko, ale wrogów jeszcze bliżej" bo jestem u nich na czarnej, ale jednocześnie mnie obserwują. xD

Ostatnio nawet im napisałem na PW(dziwne, że nie czarna u nich tego nie blokuje) żeby mnie może odblokowali bo zyskali trochę mojego szacunku gdyż recenzowali
@Wiedmolol: jak dopiero co zaczynałem więcej pisać na wykopie, to rozglądałem się, kogo dodać do obserwowanych. Chciałem dodać ciebie, ale to napisałeś, to pomyślałem sobie: "nie no, nie będę przecież frajerem i go nie dodam" :D

Cała sytuacja mnie rozbawiła i dlatego to zapamiętałem. Ok, robi się rzeczywiście creepy to chyba na tym skończę ( ͡° ͜ʖ ͡°)