Wpis z mikrobloga

@Gienia_myszka: Dajesz # przed tematem który poruszasz np. w twoim przypadku - nie wiem czy nie fejk bo nikt ode mnie nie wymagał zdjęcia - to moderacja czy wykop( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak chcesz się ludziom pokazać to dajesz # przed tematem pokazmorde. P.S. w tagach nie używaj polskich znaków: ż,ź to z a ó to o
@Gienia_myszka: Ja to akurat szukam tematów: astronomia - bo interesuje mnie co poza Ziemią się dzieje a poza tym też tinder i badoo - bo śmieszne jest jakie ludzie mają wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Większość wykopowiczów to w porządku człowieki. Pamiętaj też - bo tego nie ma w pomocy - że jeśli nie zatagujesz tematu w powiadomieniach z # np. właśnie astronomia, badoo, tinder i hehe
@Gienia_myszka: Niżej @KocieJaduo napisał byś usunęła konto - jaja se robi. Często jest tak że ktoś się nabierze na takie # heheszki i rzeczywiście to zrobi. Nie usuwaj - społeczność tutaj jest naprawdę w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet ładny ten Suchy Dąb. Ja tam jestem z Łodzi gdzie bieganie psom szkodzi. Co studiujesz?