Wpis z mikrobloga

@WincyjBroni: Takiego buractwa to ja nie zrozumiem nigdy. On mysli ze robi tej babce na zlosc? Przeciez ona ma placone za ten czas kiedy bedzie to liczyla, a on za darmo i tak musi stac przy okienku. No ale pokonal system, wsadzil kij w szpryche bezdusznego kapitalizmu xD


@Pan_Awizo: Właśnie. Jej i ta zapłacą, a #!$%@?ą to się stojący za taką osobą w kolejce.
  • Odpowiedz
@Pan_Awizo: @StarsThief: przecież i tak gdzieś musi wydać ten hajs prostaku. Mandaty przeważnie nie kosztują 70 groszy, więc to jest pewnie jakaś większa kwota. Gdybym miał tyle drobniaków to też bym w okienku wolał nimi zapłacić niż w biedrze gdzie mógłbym się narazić na lincz ze strony ludzie w kolejce. Ale z was przygłupy
  • Odpowiedz
@Dzonzi: zauważyłeś podpis do tego zdjęcia, demonie intelektu? Myślisz, że taks ilość drobniaków nazbierała mu się przypadkiem? Ze nie rozmienił tego celowo? Pomyśl a nie rób z siebie kretyna.
  • Odpowiedz
  • 3
@WincyjBroni Całkiem niedawno mój znajomy dostał mandat za brak biletu i postanowił zapłacić monetami po 5 i 10 groszy... Pytam po co, a on zaczyna derpić:

- Hurr kanary #!$%@?! Mandat?! Mnie mandat?! To ja im #!$%@? zapłacę mandat durr! Cała torbę drobnych mam!
- Nie masz biletu to w sumie na własne życzenie łapiesz mandat...
- Ja tylko 3 przystanki jechałem, a te #!$%@?... Blabla...

Tłumaczenie, że nikomu z MPK, a
  • Odpowiedz
@WincyjBroni: to jest typowy przyklad, w ktorym akurat uznaniowosc czy "samowola" urzędnicza powinna zadziałać. Ochrona typa powinna złapać za frak i na kopach wywalić z urzędu, a babka mu powinna krzyknąć na odchodne, że to poważne miejsce i niech sie jak prostak nie zachowuje.

przy czym nadal uważam, że państwo minimum powinno być, ale urzędnikom należy się szacunek, tak jak państwu się szacunek należy (w idealnym świecie). A unia europejska powinna
  • Odpowiedz
  • 1
@Grypho Od takich ludzi można dostać raka. Świadomie narażają się na karę, a później oburzenie, że ktoś im mandat wystawia za okradanie MPK...
  • Odpowiedz
@Python: "System" nie ma uczuć i rozumu bo to nie człowiek więc w żaden sposób mu to nie zaszkodzi. Właściwie to nikomu nie zaszkodzi bo on jest na tyle tępy że stanie tam godzinę krzywdy mu nie zrobi (i tak nie nic lepszego do roboty), ludziom też bo staną w innej kolejce ani tej kobiecie bo i tak musi tam siedzieć. Pokazał tylko że jest idiotą.
  • Odpowiedz