Wpis z mikrobloga

@Haradrim: i uosobieniem domniemanej "opresji" jest dla niego pani w okienku. Fuck Logic. Poza tym, właśnie tę postawę o której piszesz opisałem we wpisie na który odpisałeś. Czytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
Babka może powiedzieć żebys #!$%@?, bo ona nie jest bankiem.


@I_try_to_talk_to_you: Generalnie nie można odmówić przyjęcia płatnosci zbyt drobnymi pieniędzmi, nie ważne jaka to wysoka kwota. Jest to legalny środek płatniczy. Odmówić można jedynie przyjęcia zbyt grubych pieniędzy, dlatego, że "nie ma jak wydać".

aczkolwiek... nie można utrudniać działania takiej pani w kasie. Więc jeśli uzna, że koleś robi to celowo by utrudniać transakcję, wtedy może odmówić. Ale takie sprawy to
  • Odpowiedz
tak koleś pójdzie do sądu, i żeby się wyłożyć na pierwszym lepszym pytaniu: Skąd pan ma te pieniądze?


@I_try_to_talk_to_you: Nie rozumiem, przecież nie ukradł drobniaków. "Zbierałem resztę wydawane w sklepie i trzymałem w słoiczku w domu" xD Ja tylko mówię, że babka nie może odmówić przyjęcia płatności tylko dlatego, że pieniążki są drobne. Nie żebym go bronił, bo to co tacy ludzie robią jest idiotyczne.
  • Odpowiedz