Wpis z mikrobloga

@WincyjBroni: Takiego buractwa to ja nie zrozumiem nigdy. On mysli ze robi tej babce na zlosc? Przeciez ona ma placone za ten czas kiedy bedzie to liczyla, a on za darmo i tak musi stac przy okienku. No ale pokonal system, wsadzil kij w szpryche bezdusznego kapitalizmu xD
  • Odpowiedz
@WincyjBroni: babka z okienka musi mocno ogarnięta być. W nocy wystawia mandaty a w dzień siedzi w okienku. Bo to ona musiała mu ten mandat wystawić, inaczej po co miałby się na niej mścić za swoją własną głupotę?
  • Odpowiedz
@WincyjBroni:

Och pan płaci 300 zł mandatu grosikami? No nic będę musiała policzyć, takie jest w Polsce prawo. Proszę poczekać przy okienku.

--- 2 godziny później ---

298 złotych 95 groszy
298 złotych 96 groszy
298 złotych...
Zaraz czy ja policzyłam tą 5-cio groszówkę już?
Oj niech pan wybaczy ale muszę zacząć od nowa. Proszę poczekać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Pan_Awizo: @WaveCreator: @StarsThief: Wy wszystko co służbowe bierzecie personanalnie?

Ten człowiek nie mści sie na niej (przecież ona jest w pracy i tak nie robiła by nic "dla siebie" - więc po prostu spełnia swoją rolę i obowiązki). Mści się na firmie/systemie zajmując na pewien czas ich pracownika w legalny przecież sposób. Zabiera im czas pracownika i tym samym pieniądze.

Nie wiem skąd w wykopach takie personalne odbieranie problemu.
  • Odpowiedz
  • 109
@Python Co ty #!$%@?. To jest zwykły debil który jedyne co potrafi to zapłacić groszami bo taki z niego bojownik. Jak chce walczyć z "systemem" xD to można to robić w cywilizowany sposób jak np Emil od fotoradarów.
  • Odpowiedz
Co ty #!$%@?


@Happiness: Grzecniej. I naucz sie czytać.

Nie napisałem nigdzie, że robi dobrze. Napisałem nawet

Czy jest to chamskie to juz inna sprawa.


Więc nie wiem kto tu #!$%@? głupoty. z "XD" na końcu zdania jak gimbus.
  • Odpowiedz
@g500s Ja odkładam wszystkie "miedziaki" do słoika i nawet nie uzbieralem 10 złoty a już od pół roku wrzucam. Zresztą w cywilizowanym kraju jak ma się dużo drobnych to sie robi rulonuki po kilka zł i tak się płaci. Jak pani w okienku ma czas i chęci żeby sprawdzić to ok. Ale ja szanuje swój oraz innych czas.
  • Odpowiedz
Wystarczy pojechać do Tesco i wrzucić groszowki do kasy samoobslugowej. Pracuje w UKSie i dużo trafialo się takich smieszkow.
  • Odpowiedz
@g500s: tu się nie rozchodzi o nominał, tylko o podejście do tematu, napis na obrazku jest tendecyjny i sugeruje, że ten co płaci mandat groszówkami chciał się zwyczajnie w świecie odegrać na kasjerce. Pecunia non olet, ale jak się jeździ bez biletu to pokornie trzeba spuścić głowę i mandat zapłacić, niekoniecznie będąc zwykłym małym #!$%@? ;) miłego dnia
  • Odpowiedz
@durielek: Ale ja mam głeboko w dupie jego intencje. Może być ostatnim burakiem

Skomentowałem tylko tendencje do plusowania białorycerzenia wykopków wyrzej bo "hurr durr biedna pani w pracy musi pracowac".
  • Odpowiedz