Wpis z mikrobloga

  • 0
@kankosek u mnie lekki wiatr ale jest zimno skoro para z ust leci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PiotrokeJ chłopie, to jeszcze nie 1. Dzisiaj się nie chce bo nie jest 1. W docelowym dniu nie będzie już wyjścia, trzeba będzie dupe ruszyć na cmentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@PiotrokeJ
@Pitrewk ja od 6 ze względu na miejsce, żeby nikt nie zajął. Mało ludzi się kręci, może po południu sie ruszy. Plus taki że wychodzę z auta tylko jak ktoś podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kankosek: @Pitrewk: @PiotrokeJ: No właśnie jak to jest z miejscem? Pamiętam, że kuzyni kiedyś próbowali swoich sił w tym byznesie (na 1 listopada właśnie) i o dobre miejsce pod cmentarzem toczyły się bijatyki.
Nie płaci się jakiegoś placowego? Czy wbijacie na krzywy ryj na zasadzie kto pierwszy / silniejszy ten lepszy?

Na taką okoliczność przypomniało mi się powiedzonko :

Lepszy zasrany handel niż złota robota.

( ͡° ͜
DoDoLot - @kankosek: @Pitrewk: @PiotrokeJ: No właśnie jak to jest z miejscem? Pamięta...

źródło: comment_1hvNVa5yS22pAo8wAlWoiGO3iLG3tQ5y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Wynajmuje się miejsce w urzędzie miasta na dany dzień, muszą udzielić zezwolenia, potem mogą chodzić kontrole i sprawdzać czy ktoś handluje z pozwoleniem czy bez
  • Odpowiedz
Ile hajsiku się da ukręcić na takim nekrobiznesie?


@Oppaiconnoisseur: a jak myślisz, czemu ci wszyscy ludzie koczują po nocach w namiotach i w autach pod stoiskami? W #!$%@? KASY! Nie tyle co kiedyś bo są markety i ludzie tam kupują hurtowo znicze ale naprawdę dużo...
  • Odpowiedz
@tetiero: wyżej ktoś napisał, że walczy o miejsce od 4 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kankosek: kuzyni handlowali w jednym z większych miast w Polsce pod dużym cmentarzem - było to dobre 10 lat wstecz - jeszcze przed wielkim bumem na markety. Jeden został dość mocno poturbowany, ponoć nie było żartów...
  • Odpowiedz
@Lapidarny nie przesadzaj może. Czasami jest to spowodowane tym, że ktoś nie ma stałej pracy, a przypływ gotówki z tych zniczy zawsze ulży. Wszystkio zależy od wkładu i od szczęścia w sprzedaży. Dzisiejszy dzień w moim przypadku jest trochę kiepski. Jak ktoś ma spore auto i robi to na szerszą skalę i ma pracowników to ten ma "W #!$%@? KASY". Jak ktoś ma łeb to przed kompem więcej zarobi niż jak tu
  • Odpowiedz