Wpis z mikrobloga

Jest to zwykła szmira dla dziewczyn, ponieważ tak #!$%@? filmu dawno nie widziałem.

PS Każda niepełnosprawna osoba uważa to dzieo za gniot


@hacerking: Idź po rentę do ZUS-u XD
@Bartek404: Oglądało się całkiem sympatycznie. Taki rasowy melodramat, który mocno zalatuje "Nietykalnymi". Nic specjalnego, złego też nie. Przyznam szczerze, że obejrzałem tylko ze względu na Emilie Clarke (stawiam, że nie tylko ja)
@hacerking: O #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ZNAWCA FILMÓW...
Czasami po ciężkim dniu w pracy mam taką ochotę, że odpalę sobie właśnie taki film jak ten, który sprawi, że choć na moment odetnę się od rzeczywistości, sprawi że się czasami uśmiechnę i naprawdę nie chcę się skupiać na jakichś drobiazgach: niepoprawnej mimice jakiegoś trzecioplanowego aktora, niedopracowanym mejkapie czy #!$%@? wie, co tam jeszcze. Ma to być film lekki i
@TlustodupyBialorusin: No cóż... mistrzem reklamy to on nie jest.

Przyznam szczerze, że obejrzałem tylko ze względu na Emilie Clarke (stawiam, że nie tylko ja)

Do tej pory widziałem ją tylko w Grze o Tron. Ostatnio gdzieś mi przeleciał przed oczami plakat tego filmu i (pomijając już jego dosyć dobre oceny na filmwebie i imdb) chciałem sprawdzić, jak Emilka radzi sobie w innych produkcjach.
@Bartek404: W mojej opinii wypadła najsłabiej w tym filmie, szczególnie zagrane przez nią emocje i ta mimika - brwi szczególnie...bleh ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z drugiej strony grana przez nią postać była nieco irytująca, więc jakoś to się zgrało. Ogólnie wyszło nieźle - fabuła, postacie, nie ma nudy. Choć oceny na filmwebie są moim zdaniem nieco zawyżone.