Wpis z mikrobloga

Dziewczyna rozstaje się po 4 latach związku przy pomocy kartki, bo przejrzała na oczy dzięki Mirko #wykopseriousbusiness

Mogłam być programistą za 15k, jubilerem, kreatywną księgową, ale dziś niebieski mnie oświecił, że streaming naturalny, w czasie którego będzie bekał i puszczał bąki, jest w sumie zajebistym pomysłem. Trudno się nie zgodzić. #logikaniebieskichpaskow

Jeżeli jesteśmy tylko symulacją, to fakt, że gram sobie teraz, sprowadza moje ja do bycia npc, który sobie gra. Jeżeli kiedyś będziemy mogli przenieść swoją świadomość do wirtualnej rzeczywistości, to nadal będziemy tylko częścią symulacji. Śmierć tu i teraz spowoduje wymazanie naszych danych z super kompa i game over, yo! #przemysleniazdupy

Mam dynię, która jutro zamieni się w epicki lampion. Zamierzam też kupić cuksy, jak co roku. 2 lata temu pod moimi drzwiami pojawił się dzieciak przebrany w prześcieradło. Otwieram drzwi i cisza. Więc mówię za niego:

- Cukierek czy psikus?
- Eeee... Właśnie...
- Cukierek.

I ładuję mu do siatki cuksy. Dzieciak szczęśliwy i ja też, bo przecie, nie zeżrę kilo cuksów. #halloween

#sobota #gownowpis i trochę #heheszki