Wpis z mikrobloga

Ale Mirki sobie podniosłem ciśnienie aż. Ja rozumiem, że można nie lubić myśliwych. Rozumiem, że można mieć o nich różne zdanie, mimo że wg mnie twierdzenie, że "myślistwo to zabijanie dla rozrywki" świadczy o kompletnym niezrozumieniu, a wypowiadane przez osobę #!$%@?ącą schabowego, jest już całkiem przykładem hipokryzji. Ale nieważne.
To wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale jak widzę takie coś to myślę, że ci ludzie mają chyba problemy z sobą a już na pewno z logicznym myśleniem.
Jak można mówić, że mimo iż facet zachował się zgodnie z obowiązującym prawem i w dodatku trafił sarnę do której strzelał jest winny tak jakby wyszedł i strzelił facetowi w łeb.
Jak dla mnie zdecydowanie ##!$%@? i #bekazpodludzi no i trochę #rakcontent

I dodatkowo zawołam sobie @BrzydkiBurak. Niech się chłop dowie, że:

mamy w Polsce 100 000 potencjalnych morderców chodzących codziennie po drogach, lasach i polach - strzelających do wszystkiego co się rusza.


W końcu sam jest jednym z nich. Morderca p$#%@&@#ny ;)

#bron #myslistwo
Pobierz wodzik - Ale Mirki sobie podniosłem ciśnienie aż. Ja rozumiem, że można nie lubić myś...
źródło: comment_eiDTSdWty0Pmg0c30K2bSlTVuKt0mKYw.jpg
  • 96
@wodzik: coś ci się solidnie pomerdało dziecko.
To czy ten myśliwy działał zgodnie z prawem, przepisami to się okaże, ale zapewne nie. Myślę, że przepisy są tak skonstruowane, że oddając prawidłowo strzał nie da się zabić rowerzysty. Nazywanie nieszczęśliwego wypadku morderstwem, być może zawinionego, jest przesadą, ale na takiej samej zasadzie sam pewnie nie raz nazwałeś pijanego kierowcę, który kogoś rozjechał, mordercą. Tak, to mordercy zwierząt. Jasne, że regulowanie gatunków musi
@wodzik: ale trzeba na pewno zachować szczególna ostrożność. Taką ostrożność trzeba zachować posługując się wiertarką, siekierą, mikserem, a tym bardziej bronią. On jej nie zachował, pójdzie siedzieć. Można nazwać go mordercą, stosując wyolbrzymienie popularne w internetach. Myśliwi zwierząt nie zabijają, oni je mordują, przyjemność mają większą niż podczas seksu. Na bank ten człowiek pójdzie siedzieć, za zabicie rowerzysty.
@wysuszony: Niczym. I o tym właśnie piszę. W takiej sytuacji przecież ni powiem Ci, że wziąłeś do ręki niebezpieczne narzędzie które może zabić, więc powinieneś odpowiadać za zabójstwo z premedytacją...