Wpis z mikrobloga

#mirasykochane w przyszłym tygodniu zamierzam w końcu zamówić dla siebie #xiaomi #mi4c chciałbym poznać waszą opinię gdzie go kupić. Na razie najbardziej skłaniam sie ku #banggood , na #gearbest jest dużo droższy, #aliexpress i #goldway - jakoś średnio mam zaufanie do niego, jest jeszcze jeden rodzynek #geekbuying - gdzie ten telefon jest w rewelacyjenj cenie. Pomożecie? ;]

#kiciochpyta i troche #spamtagami

Gdzie kupić telefon?

  • Banggod (504 zł) 32.9% (24)
  • Goldway (500 zł - brak VATu) 35.6% (26)
  • Geekbuying (463zł !) 27.4% (20)
  • Gearbest (602 zł) 4.1% (3)

Oddanych głosów: 73

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Winters_III geekbyuing - szybka wysypka ( 2 dni od wysłania juz jest w wer wwa) . Raz zabrakło im towaru to dali kupon 4% na przeprosiny a do paczki wrzucili swoje śmieszne gadzeciki to na plus ;) Odpowiadają szybko i maja fajne ceny
  • Odpowiedz
@Winters_III: 11.11 na ali możesz wyrwać dużo taniej, ja chyba czekam 11.11 i kupie sobie Mi4c u goldwaya z kuponami. Tylko zastanawiam się czy dopłacać 16$ do ochrony vatu czy ryzykować. Kusi szybsza wysyłka i jakby nie patrzeć 16$ zamiast tych ok. 23$. Ale z drugiej strony dłuższa wysyłka i szansa, że tych 23$ się nie zapłaci :P
  • Odpowiedz
@Winters_III: Ja tam gwarancji nie potrzebuje. Smartfony rzadko się psują, a jak już się psują to najczęściej z winy użytkownika (np. rozbity wyświetlacz) :P
Od biedy można kupić gwarancję roczną w PL za bodajże 7 czy 8 dolarów na Mi4c, normalnie realizowaną w PL.
  • Odpowiedz
@Winters_III: daj spokój, wysyłka do Chin i czekanie 2 miesiące i też może się wypiac. Gościu z Aliexpress Polska napisał żeby mu nie wysyłać. Nie wyślę, ale muszę szukać czegoś po taniosci zamiast Goldiego.
  • Odpowiedz