Wpis z mikrobloga

#mirasykochane w przyszłym tygodniu zamierzam w końcu zamówić dla siebie #xiaomi #mi4c chciałbym poznać waszą opinię gdzie go kupić. Na razie najbardziej skłaniam sie ku #banggood , na #gearbest jest dużo droższy, #aliexpress i #goldway - jakoś średnio mam zaufanie do niego, jest jeszcze jeden rodzynek #geekbuying - gdzie ten telefon jest w rewelacyjenj cenie. Pomożecie? ;]

#kiciochpyta i troche #spamtagami

Gdzie kupić telefon?

  • Banggod (504 zł) 32.9% (24)
  • Goldway (500 zł - brak VATu) 35.6% (26)
  • Geekbuying (463zł !) 27.4% (20)
  • Gearbest (602 zł) 4.1% (3)

Oddanych głosów: 73

  • 34
@Winters_III: widzę że przyjrzałeś się mu dokładnie i wiesz co cię czeka więc co cię tu będziemy odwodzić od pomysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ci pasuje to bierz, 67k w Antutu dobry wynik. Co do miejsca zakupu, chytry traci dwa razy pamiętaj. Ja bym AliExpress ominął szerokim łukiem, najwyżej etui i szkło bym sobie zamówił tam. Tel bierz z BG albo geekbuying, hak nie masz pkt
@PaulStone juz raz zamawialem wlasnie tego mi4c wlasnie z banggood i byl naprawde ok. Jak na moje wymagania telefon spelnia moje oczekiwania. Geekbuying tak troche sie boje bo wczesniej nigdy tam nie kupowalem ale cena jest naprawde dobra. Na bg punktami obnizam do 489 zl wiem ze vat moze wpasc ale trudno