Wpis z mikrobloga

Dobra, lecimy z koksem - Recenzja #xiaomi mi5s w wersji z 3D Touch cos jak z #iphone- zeby obejrzec, kliknij o TUTAJ..( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi postarało się ulepszyć bardzo udany telefon jakim jest #mi5, ale czy na pewno zrobili to dobrze? Nowy sensor aparatu ale bez OIS, zabrana dioda IR i zakłamany Snapdragon 821 który jest 820, toeretycznie lepszy wykonanie i ultradzwiekowy czytnik linii papilarnych ktory działa nawet wtedy, gdy mamy mokre palce. Jak to wszystko zsumujemy to... Mi5s czy mi5 lepszy? Zaparszam do obejrzenia recenzji i podzielenia się swoją opinią :)

A w bliskiej przyszłości: Mi5s +. Google Pixel, Leeco Pro 2 no i staram sie o MiMix oraz MiNote 2 - ale tego pierwszego to nawet ciężko kupić mi jako tester :( Wszystko bedzie pod tagiem #majsterpirzu

#xiaomi #android #chinskiecuda #polskiyoutube #itemyzchin
Pirzu - Dobra, lecimy z koksem - Recenzja #xiaomi mi5s w wersji z 3D Touch cos jak z ...

źródło: comment_iwzB1eQJF19uQaJa2QlwvuXWd5FZF7M0.jpg

Pobierz
  • 27
@czarny_i_zly: Mowilem tez przez nos, mocno chory bylem, noca dzien wczesniej nagrywalem to wywalilem do kosza caly material dwu godzinny bo nie moglem patrzec i sluchac. Wiele osob mowi ze za szybko, inni mowi ze ok bo jest tresciwie i szybko. ALe pomysle, bo wiem, ze nie mowie jakos nadto ladnie. ROk pracy takiej to dlugo :P
@Pirzu: Takie wady wymowy powinny być wychwycone już na etapie edukacji wczesnoszkolnej i powinieneś dostać skierowanie do poradni logopedycznej, dziś mówiłbyś inaczej. Teraz będziesz miał dużo więcej pracy, ale gwarantuję, że się opłaci i twoje recenzje będą na dużo lepszym poziomie. W swoich filmach jesteś lektorem, lektor musi mówić wyraźnie.
@KierownikW10: Nie czepiam się, stwierdzam fakt i daję poradę.