Wpis z mikrobloga

@kravjec: No i oczywiście jako drugi w drugiej rundzie musi odpowiadać ktoś ze stanowiska 6-10.( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie rozwiązanie, zdaniem producentów programu, bardziej odpowiada telewidzom.
  • Odpowiedz
via Android
  • 56
@Michupichu dokładnie. Pierwsza osoba, która odpowie na pytanie w drugiej rundzie (najczesciej zawodnik nr 1) musi wyznaczyc gracza z drugiej połówki, czyli 6-10.
  • Odpowiedz
Ja kubka nie dostałem. Piłki nie pamiętam, ale mogłem po prostu zapomnieć. Na pewno było też zdjęcie pamiątkowe wszystkich uczestników odcinka i prowadzącego.
  • Odpowiedz
Około dwóch lat temu kazdy z nas dostawał te długopisy do wypełnienia formularza. I potem po nagraniach zdjęcie. Za pierwszą trójke mialam taki zestaw: kubek, Kaspersky z licencją na rok, zegarek Adratica? (wtedy kazdemu dali damskie btw) no i kubek z logo. Kuferkow ze solidarności już nie było(,)
  • Odpowiedz
Jakie są progi, żeby się zakwalifikować do programu? Tylko ten test 20 pytań? Dużo większy stres w studio, niż przed telewizorem? W domku to sobie średnio na co drugie pytanie odpowiadam poprawnie
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA tylko test na 20 pytań. Nie jest super trudny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Potem trzeba czekać na miejsce w odcinku. Może być to kilka miesięcy. Jak dla mnie to stres znacznie większy , ale to pewnie zależy od osoby.
  • Odpowiedz