Wpis z mikrobloga

O słodki Miltonie, obejrzyjcie tę debatę. Jest tam wszystko - śmieszking, cytowanie Korwina przez razemitę, agresywny razemiak idący marksem, Szumi, Woś rysujący nie-do-końca-prawdziwe wykresy, spokojny Benedyk, prawie pękający ze śmiechu Gwiazdowski, wybitna ekonomistka Róża Luksemburg, ad personam, ad hominem, anegdotki, "pan nie czyta książek" "pan ma złe modele, co? CO?", komunizm pierwszy w kosmosie czyli nie taki zły. Nie ma tylu "XD" na świecie by wyrazić moje odczucia.
Złoto, szkoda, że tam nie poszedłem.
#neuropa #libertarianizm #ekonomia #razem #kapitalizm #4kuce #heheszki #polityka
BarekMelka - O słodki Miltonie, obejrzyjcie tę debatę. Jest tam wszystko - śmieszking...
  • 62
@dissident: Coraz częściej mam takie wrażenie, że młode osoby są jednak coraz bardziej wolnorynkowe. Jednak po pytaniach straciłem wiarę w ludzkość. Jedyne w miarę ciekawe pytanie dotyczyło gigantów azjatyckich.
@BarekMelka: Obejrzałem jakieś 1,5h tej żenuy. Teraz wiem, że było to najgorzej spędzone 1.5h w moim życiu. Poziom merytoryczny zachował tylko pierwszy kapitalista od lewej. A ten redaktorzyna z Polityki to wyjątkowo ciężki przypadek upośledzenia ideologicznego, strasznie niekumaty.