Wpis z mikrobloga

Kochani mircy płci obojga. Jestem czytelnikiem wykopu od początku jego istnienia, i wykopkiem od roku z hakiem. Może i nie jest to jakiś wyczyn, ale człowiek się tu zadomowił. Wbrew pozorom dobrze wiecie, że nie jesteśmy żadnymi randomami z wypoku, bo za każdym nickiem stoi człowiek, który robi wypokowi PR. Niestety, ja usuwam konto i raczej dobrego PR nie będe robić. To miejsce się popsuło. Z jednej strony narodowcy ze swoją nienawiścią do wszystkiego, czego ich malutkie mózgi się boją, z drugiej strony hipokryzja zarządu wykopu przy okazji #masa #aferamasa #afera. Przelało się. Wołam @m__b: panie Michale, nie wiem, czy Panu hajs się zgadza, ale mam nadzieję, że przyjdzie Panu zapłacić za swoją bezczelność i krótkowzroczność, najlepiej masowym odpływem użytkowników i reklamodawców. Sądzę, że wykop w dzisiejszym kształcie jest stracony, a Wy, kochani mircy, czekajcie tylko na kolejnych arcyciekawych użytkowników, z ich ama na temat "wcale nie mobbowałem pracowniczek", "moje cycki są naturalne" itd. Żegnam Was i powodzenia. #usunkonto
  • 3