Wpis z mikrobloga

@ButelkaBezKaucji:
Oczywiście, że nie powinni. Ale Neymar też nie powinien był obrażać kibiców.
@jnk21:
Ale ja tutaj nie mówię, że jest ok, że rzucił. Ja się śmieję z kręgli z Barcelony, że udawali, jakby dostali pełną butelką, gdy fakty są takie, że była prawie pusta i dostał nią tylko Messi, a reszta przyaktorzyła.
  • Odpowiedz
@Daqnny:

Położyli sie w reakcji na niespodziewany ból.


xDDD Szczególnie Mascherano, Suarez i Neymar doznali "niespodziewanego bólu". O czym tutaj rozmawiać? Nie w reakcji na niespodziewany, lecz na wyimaginowany ból. Dwóch gości z Barcelony leży, dwóch kolejnych się za głowę chwyta, a ten co dostał (Messi) tylko się w-----ł i odszedł.
Oto nagranie całego zdarzenia z
  • Odpowiedz
@december12: Sędzia oszczędzał graczy obu drużyn, a bramka Barcelony nie była prawidłowa. Do tego jeszcze brak karnego za faul Umtitiego. Komisja ligowa hiszpańskiej ligi jako autorytet. xD Zaraz wyjdzie na to, że Undiano Mallenco to dobry sędzia.
  • Odpowiedz
@El_Duderino Nawet nie wiem co napisać po tym materiale, jak Messi dostaje butelką, zabolało wszystkich, zaś Suarez padł na murawę. Po prostu mnie zamurowało.

Tak wysoki poziom empatii jest wręcz niespotykany, to już raczej telepatia.
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Z tego GIFa wynika, że w tej sytuacji Messi zachował się najbardziej ze wszystkich w porządku, choć wcześniej wyzywał kibiców gospodarzy od s---------w ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz