Wpis z mikrobloga

@Oppaiconnoisseur: Coś w tym jest. Takie nasze myślenie.Co jest tanie to trzeba kupić a można nie kupować w ogóle.
Jeżdżę czasami na Ukrainę po paliwo, kiedy powiem że jadę to od razu słyszę - kup jakieś cukierki, kup keczupy...
Jadę aby zaoszczędzić na paliwo, jeżeli kupię dodatkowe rzeczy zbędne to wydam tyle co w PL na oktany.
Druga sprawa to taka że tych rzeczy w PL nie kupuję bo ich nie
@Oppaiconnoisseur: Zależy od cebularza. Ja zamówiłem m.in.: plecak, buty do biegania, 4 zegarki męskie, 1 zegarek damski, 2x słuchawki do telefonu, ładowarkę samochodową, 2x case na telefon, elektryczną maszynkę do golenia, samochodowy uchwyt do telefonu, japonki damskie.... reszty nie pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Raczej nic z w/w rzeczy nie będzie leżeć i się kurzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oppaiconnoisseur Gdy były te 2 euro czy tam dolary za darmo dla nowych kont kolega z klasy przez 2 tygodnie nie chodził do szkoly tylko zamawiał nowe itemsy z nowych kont. Zamówił ponad 100 paczek różnorodności, od nożykow kieszonkowych po karty wifi. Teraz opyla prawie każda rzecz po 10-20zl w szkole i biznes mu się kręci. Kondzio jeżeli to czytasz to przynieś mi ta kartę wifi.