Wpis z mikrobloga

@december12: twoj tekst o samobojstwie jest 10x bardziej karalny niz to co napisalem a tag #pasta to sobie w cztery litery mozesz wsadzic. Piszesz o mojej matce, ja ci napisalem ze pojde do prokuratura jesli dalej bedziesz tak robil (i to dla zartu XD ta juz ide do prokuratora bo ktos w tibii cos odwalil) - gdzie tu grozby? :D jestes jakims nerdem konfidenciakiem ktoremu nie wychodzi w gierce i swoje
@december12: Nie znam sie za bardzo na prawie ale jeśli myślisz ze napisanie w sieci ze ktos sie zabil i dzwonila twoja matka do niego jest okej to polecam wyjdz z domu kiedykolwiek.
@Partacze: typ napisal o tym ze sie zabilem i moja matka do niego dzwonila XD ja w przeciwienstwie do niego ani razu nie napisalem o jego rl life, nawet nie wiem co to za gosciu byl, trollowalismy sobie na ts po dramie dzien wczesniej rano. Nigdy nikogo nie zdoxxowalem.
@kittzz: Jak ty nie rozumiesz pojęcia pasty to co ja ci poradze? Wklep sobie pierwsze zdanie tej pasty w googla i ci wyskoczy że już setki razy była używana na wykopie i nie tylko
@Partacze: aha - czyli musze akceptowac takie teksty bo tak jest? czyli jak w afryce 2313120 gwalca male dzieci to inne dzieci maja sie na to zgadzac? co to za logika stary, ta pasta jest #!$%@? i powinni za nia banowac. jak mozna smiac sie z czyjegos samobojstwa.