Wpis z mikrobloga

@Seeker Moje gratulacje, z tym pozwoleniem możesz normalnie nosić np. Glocka 17 w kaburze na codzień? Oczywiście trzeźwy etc. I uprzerdzając pytania, trochę się na samej broni znam z uwagi na byłą pracę, zdrowy psychicznie.
@Seeker: do celów sportowych też robiłeś?
Jeśli nie, to mogłeś zapisać się do Braterstwa.eu, zaoszczędziłbyś na wpisowym i składce rocznej.
Edyta:
Już doczytałem w innym komentarzu :) luzik, miłej zabawy :)
Podaj przykład praktycznego zastosowania broni palnej, który nie uwzględnia poważnych uszkodzeń ciała ludzi i zwierząt.


@Marbarella: 10 dni temu w poznaniu moi widzowie i paru wykopkow (300 osob) wystrzelalo ponad 20000 sztuk amunicji w 8 godzin. ofiarami byl piach i deski kulochwytow. takie zastosowanie broni to rekreacja. usun konto.

Chętnie usłyszałabym również przykład, co dokładnie w obecnych przepisach uniemożliwia Ci takie korzystanie z niej.


kazdemu utrudnia a wielu osobom uniemozliwia -
usun konto

@BrzydkiBurak: Widzę, że utrzymujesz ten sam wysoki poziom wypowiedzi.

Czy te 300 osób posiadało takie zezwolenia? Czy do tej rekreacji pozwolenie nie było wymagane?

Co do tej uznaniowości policji, to ktoś wyżej chwalił, że to się od niedawna zmieniło.
@BrzydkiBurak: Widzę, że utrzymujesz ten sam wysoki poziom wypowiedzi.


@Marbarella: widze ze utrzymujesz ten sam niski poziom wiedzy o temacie co tysiace hoplofobow przed toba.

Czy te 300 osób posiadało takie zezwolenia? Czy do tej rekreacji pozwolenie nie było wymagane?


od jutra mozesz jezdzic na rowerze wylacznie pod okiem instruktora ktory bierze 100zl/godzine. oczywiscie na jego rowerze ktorego amortyzacja kosztuje 150zl/kilometr i ktorego nie mozesz zabrac do domu chocby po
@BrzydkiBurak: No cóż, nie wiem po co piszesz, skoro nawet nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań. Nie muszę interesować się strzelnictwem żeby mieć coś w tej sprawie do powiedzenia, tak jak nie muszę być kierowcą, żeby popierać ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym. Ograniczenia w posiadaniu broni mają służyć całemu społeczeństwu, a nie tylko garstce pasjonatów rekreacyjnego strzelania z ostrej broni.
@BrzydkiBurak: >
od jutra mozesz jezdzic na rowerze wylacznie pod okiem instruktora ktory bierze 100zl/godzine. oczywiscie na jego rowerze ktorego amortyzacja kosztuje 150zl/kilometr i ktorego nie mozesz zabrac do domu chocby po to by wyregulowac w nim wysokosc siodelka. usun konto.

jestes tytanem intelektu , zacznij stosować zatyczki do uszy powinno pomoc w postępującej atrofii mózgu
który rower został zaprojektowany jako broń ? ten miejski z koszyczkiem ?

hoplofobow przed toba
alahakbar - @BrzydkiBurak: > 
od jutra mozesz jezdzic na rowerze wylacznie pod okiem...
@alahakbar: jesli nie rozumiesz do czego zmierzam dajac jej przyklad kosztow takiego absurdalnego rowerowania to faktycznie musisz miec duza wiedze praktyczna o zanikaniu mozgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

nie bez znaczenia w jej przypadku pozostaje kolejnosc jej wynaturzen...

Broń służy tylko do zabijania

Nie muszę interesować się strzelnictwem żeby mieć coś w tej sprawie do powiedzenia



@BrzydkiBurak: > jesli nie rozumiesz do czego zmierzam dajac jej przyklad kosztow

nie ma czego rozumiec bo przykład jest kompletnie z pupy , powszechny dostęp do rowerów nie powoduje takich konsekwencji jak dostep do broni wiec stękanie ze szanowny pan musi sie wykosztować na swoje fanaberie jest idiotyczne - tak mógł by w domu z okna walić bo po co sie ruszac i placic za wache

Broń służy tylko do zabijania
@syn_proboszcza: Podlegam pod Łódź.

@Qbaz: Teoretyczny był dość łatwy (najpierw 4h czekania a potem 10 minut pisania, wynik 10/10), pytania pokryły mi się z tymi krążącymi w sieci. Co do praktycznego to odbył się w klubie podczas jednych zawodów. Był obserwator z PZSS.

@Maciek92: Kolekcjonerskie ponieważ jeśli znudzi mnie startowanie w zawodach (i tym samym stracę licencję oraz pozwolenie sportowe) to zawsze mogę broń przerejestrować i dalej się bawić.