Wpis z mikrobloga

  • 140
No witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu PROSIŁEM WAS O POMOC W WYPEŁNIANIU ANKIETY dla mojego ziomeczka zajmującego się #psychologia #nauka
Spisaliście się doskonale, jednak wciąż brakuje trochę kwestionariuszy od jednej z grup wiekowych, a jako, że terminy gonią, a badania są prowadzone równolegle w kilku krajach, znów przyszło nam zwrócić się do Was o pomoc.
Ankieta jest długa, więc polecam zaparzyć Sagę, ale za to temat ciekawy, bo o #seks
Macie niepowtarzalną okazję przysłużyć się rozwojowi myśli psychologicznej, bo badania to naprawdę poważna sprawa. Tacy jak Wy popychają ten świat do przodu. To właśnie Wy musicie wziąć na swoje barki przyszłość...


Rozumiejąc powagę sytuacji, postanowiliśmy ją uczcić #rozdajo i to nie byle jakie, bo w grę wchodzą #pieniadze
Kutko na temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedna osoba spośród plusujących będzie bogatsza o 50 złotych.
Na końcu kwestionariusza, zmodyfikowanego specjalnie dla Was, jest miejsce na wpisanie swojego nicku z Wypoku. Spośród osób, które go wypełnią, dwie nie będą musiały niczego zazdrościć tej jednej spośród plusujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zapraszam do zabawy!

ANKIETA

#nauka #psychologia #rozdajo #seks #swiat #pieniadze
  • 19
@XEN00N: > Od ilu mm/cm penetracji można uznać seks? Załóżmy, że stoimy nadzy w ciasnej kolejce za czymś, pan z tyłu dostaje erekcji, jego penis minimalnie delikatnie smyra mnie, wbija mi się pod pośladki. To jeszcze nie jest seks, prawda? A gdyby wszedł milimetr głębiej też nie? Bo idąc tym tokiem myślenia dalej, dojdziemy do sytuacji gdy z 30 cm pałą w dupie będziemy twierdzić że to nie seks. To od