Wpis z mikrobloga

Wow, taksówkarz zamknął kurs przed wjazdem na uczelnie i jeszcze zaproponował ze mnie wysadzi gdzie chce, a jak spytałem wtf, to stwierdził ze 'nie będę pana nabijał przy niedzieli'
Jestem miłe zaskoczony xD wyszło mnie jak uberem
@leeshay często tak robicie XD?
#mytaxi #taxi
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saeglopur: to zobacz kto wystawia te fakturę i na co ( ͡° ͜ʖ ͡°) i skoro tacy legalni to czemu sie boja kontroli krokodylkow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4ks: Wystawiają normalne firmy będące płatnikami VAT - zarówno DG jak i spółki, w dodatku wiadomo że są zweryfikowani i mam ich absolutnie wszystkie dane w przeciwieństwie do kombinatorów z taxi.

Nie wiem kto się boi 'krokodylków', wiem że jak na Paderewskiego policja ustawi się z kontrolą wszystkich wjeżdżających taxi to za każdym razem wyłapują cwaniaków bez uprawnień z podoklejanymi atrybutami a la taxi.
  • Odpowiedz
Z tydzień temu z ziomkami wracaliśmy zrobieni z klubów na mieszkanie kolegi i podbiliśmy do taxi na parkingu i się spytalismy, czy za dwie dychy da radę tam i tam, potwierdził. Jakoś w może 60% drogi było już ponad 17 zł i Pan taksówkarz wyłączył taksometr, także nie każdy Złotówa to #!$%@? i oszust
, szczególnie że auto miał zadbane, nie jakiś #!$%@? skansen ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz