Wpis z mikrobloga

@Red_Devil: Niestety w szkołę latania na Androidzie nie miałem okazji zagrać, ale zrobiłem w GTA VC na telefonie misję z tym niszczeniem biurowca, co też niby jest uznawana za bardzo trudną. Poszła za pierwszym razem, nawet chyba łatwiej się ją robiło niż na PC xD
@Gother: dawno nie grałem w San Andreas, chociaż już raz przeszedłem na 100%. Akurat szkołę samolotową praktycznie za pierwszym razem wszystko zrobiłem
@Oreczek_Maly: ale trudno ląduje, szczególnie podczas szkoły latania, wciskam pedał, zniżam się, a samolot caly czas leci na pełnej... i muszę przypierniczać w ziemię tyle razy aż uderzenia w ziemie mnie zatrzymają. Albo weź tu lataj i strzelaj jednocześnie - nie da się.
@Gother: o ja #!$%@?!! przeszedłem, ale nie pamiętam ile czasu mi to zajęło, obstawiam, że z 2 tygodnie. Ale pamiętam, że mając 12 lat myślałem, że jak odpowiednio długo poczekam, to gra zrozumie, że nie jestem w stanie przejść tej misji i przeskoczy mi dalej. Bez internetu wtedy, więc nie było mozna pobrać save'ów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rafaell: nie, to byly czasy modemow, jeszcze yt nie bylo a telefony mialy zielone wyswietlacze, jednak sprawe opisywalo czasopisomo neo plus ale ktory to byl numer to teraz najstarsi gorale nie wiedza