Wpis z mikrobloga

@Kajakiem_przez_Tybet: klikasz sobie prawym na obraz i tam gdzie napisy powinno być cos jak "styl napisow" i masz, wyrownaj do lewej/prawej/srodka tylko nie wiem czy zeby to dzialalo to najsampierw nie trzeba w opcjach potplayera w napisach odznaczyc ptaszka "wyrownaj dialogi do lewej" czy jakos tak
@Kajakiem_przez_Tybet: podwojne napisy sa na pewno, ale z tego nie korzystam.

odznacz ten ptaszek co napisalem i powinno być wporzo bo z bdip.pl napisy brałem do Vice #!$%@? i miałem normalnie wyśrodkowane. chyba, że to zależy od tego jak te napisy są zapisane.. nie wiem po co komu te ass i kto to wymyślił ale unikam jak ognia :v
@Kajakiem_przez_Tybet: Jeśli w formacie ASS napisy wyrównane są do lewej, to najprawdopodobniej takie jest formatowanie pliku z napisami. Musiałbyś to zmienić ręcznie w programie do edycji napisów, np. w Aegisubie.

@Sony_Toprano: Format ASS wykorzystują głownie ludki od anime, bo oni bawią się w specjalne czcionki, kolorowanie, pozycjonowanie etc. W przypadku filmów i seriali jest rzadko stosowany, bo największe polskie serwisy z napisami go nie obsługują.