Wpis z mikrobloga

@DywanTv: W rozgałęzieniu możesz przybić od góry kawał blachy celem stabilizacji. Do słupka dałbym odciągi żeby się to nie gibało jak będziesz chciał robić jakieś muscle-upy itp. 220cm nie za mało trochę? Zakładam, że poziomicą upewniłeś się, że jest poziomy.
@DywanTv: No ładny drążek ale bez odciągów czy podpórek to zaraz to połamiesz. Odciągi do ziemi ale w sumie może być ciężka sprawa ze zrobieniem odpowiedniego zakotwiczenia ich w ziemi. Może jednak lepiej będzie zrobić podpórki czyli dodatkowe rurki idące do ziemi pod kątem ~30 stopni od tej na środku. Mechanikiem nie jestem więc nie wiem jak będzie optymalnie.
@DywanTv: Co do stabilizacji po stronie drzewa to pewnie jeśli byś na drugim końcu rurki (tym co wystaje z drugiej strony) powiesił jakiś kloc z 50kg to by już dużo zrobiło.
@4833478: Czy to by nie wyrwało zabetonowanej części? XD Chociaż z drugiej strony ta dźwignia miałaby bardzo krótkie ramie, a ten beton pewnie by trochę ważył. Poszedł cały worek. Jakieś 24 000 cm^3 dół zalałem.