Wpis z mikrobloga

Eh muszę się z tym wami podzielić bo nie wyrobię. Przed samymi wakacjami poznałem ukrainkę, teraz u nas w studbaza tego dużo. Przez wakacje nasz kontakt ograniczał się do fb ale rozmawiało się całkiem fajnie więc gdy znów studbaza się zaczęła to w ubiegłym tygodniu postanowiłem, że ją zaproszę na jakieś żarełko i piwko - tak też zrobiłem. Poszliśmy, rozmawiało się przyjemnie, czas szybko zleciał. Po wszystkim odprowadzam ją pod akademik i nieśmiało daje buzi na do widzenia bo nie wiem czy ona tego chce ale stoi tam i ewidentnie czeka na więcej no to w ślinę i się liżemy xD.

Piszę do niej wczoraj bo pod koniec spotkania umówiliśmy się, że w tym tygodniu wpadnę do niej na herbatkę a ona do mnie odpisuje



#logikarozowychpaskow #przegryw #rozowepaski
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@to_juz_przesada: proszę mnie nie szkalować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moja intencją była herbata i nic więcej, mówię całkowicie poważnie, choć wiadomo, że w późniejszym czasie liczyłbym na coś więcej, niestety jak widać zostało to odebrane zupełnie inaczej, trudno.
  • Odpowiedz
@ciachostko tyle odpowiedzi i wszystkie nie na temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisz jej że nie masz żadnych ciśnień i chcesz się tylko spotkać bo dobrze się gada. Na drugim spotkaniu wyczujesz czy jest rzeczywiście zainteresowana czy jednak to było tylko 'towarzyskie lizanie'. Nie naciskaj na nic, jeśli dobrze wam się gada to samo wyjdzie.
  • Odpowiedz
@ciachostko:
Ale wiesz, że na Ukrainie to w porównaniu z Polską jest epidemia HIV/AIDS? U nas jest 0.09% zakażonych a na Ukrainie oficjalnie podaje się 1.5% a kto wie czy nie jest gorzej w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
najpierw się ze mną liżesz na pierwszym poważniejszym spotkaniu a teraz k---a za szybko, no ja p------e xDDD


@ciachostko: NO PO TYM LIZANIU TO PRZECIEŻ POWINNO BYĆ OD RAZU WSZYSTKO WIADOME, IMIONA DZIECI I TO CZY SZANUJEMY BANDERE CZY BUREGO NIE

a tak na serio - tez tak czasem miewałem (jak jeszcze bywałem na randkach z kobietami) że po lizaniu/macaniu/czym tam innym była refleksja "osz k---a co jam o-----ł to za
  • Odpowiedz