Wpis z mikrobloga

Eh muszę się z tym wami podzielić bo nie wyrobię. Przed samymi wakacjami poznałem ukrainkę, teraz u nas w studbaza tego dużo. Przez wakacje nasz kontakt ograniczał się do fb ale rozmawiało się całkiem fajnie więc gdy znów studbaza się zaczęła to w ubiegłym tygodniu postanowiłem, że ją zaproszę na jakieś żarełko i piwko - tak też zrobiłem. Poszliśmy, rozmawiało się przyjemnie, czas szybko zleciał. Po wszystkim odprowadzam ją pod akademik i nieśmiało daje buzi na do widzenia bo nie wiem czy ona tego chce ale stoi tam i ewidentnie czeka na więcej no to w ślinę i się liżemy xD.

Piszę do niej wczoraj bo pod koniec spotkania umówiliśmy się, że w tym tygodniu wpadnę do niej na herbatkę a ona do mnie odpisuje



#logikarozowychpaskow #przegryw #rozowepaski
  • 67
  • Odpowiedz
  • 0
@Oszaty a co, wykopowy kodeks mówi inaczej?. Tak poważnie to co w tym złego? bez przesady, tym bardziej, że to nie kandydatka na żonę czy coś więc nie będę się z nią bawił w kotka i myszkę
  • Odpowiedz
  • 0
@Oszaty wiesz, tu nie raz ktoś pisał jakieś poradniki dla stulejmanow na temat tego jak mają się zachować i im wyliczał m.i. randki wraz z tym co mogą na danej robić więc tak mi się skojarzyło
  • Odpowiedz