Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: śmiem się z Tobą nie zgodzić. Posiadanie bogatego słownictwa tworzy okazje, a okazje są tym, co daje szanse na poprawę swego bytu. Pomyśl o jeńcach w obozach, którzy znali język przeciwnika, byli biedni, mieli jednak większe szanse, a bogatsi byli o znajomość języka. Któremu, żebrakowi poświęcisz uwagę:

ej, kolega, daj 2 złote, do flaszki!

czy

uprzejmie przepraszam, że przeszkadzam Państwu, chciałbym jednak zwrócić się z uprzejmą prośbą wsparcia naszej sprawy
@Papasanbaba: myślę, że kupił flaszkę, tego celu nie ukrywał i nie przeszkadzało nam to, był uprzejmy i znał nieco słów. A co do samej grafiki, to nie widzę sensu komentować. Może nie kupisz sobie słownika, ale nie o to w niej przecież chodzi. 'Wypierze wszystko prócz kieszeni" też brałeś dosłownie?
Poza tym bait jak #!$%@?, lubię czytać książki - kupuje sobie słownik do #!$%@? ? xD


@Papasanbaba a mogłeś napisać
"Z mojego punktu widzenia, drogi Rozmówco, jest to duża zarzutka, gdyż czytanie książek jako hobby to nie pretekst do uczynienia zakupu słownika języka polskiego"

Ale nie, polszczyznę plamić trzeba.
@DiabloFan: uuu ale mi pojechałeś, chyba aż konto usunę
Rak bo kupowanie słownika jak jesteś biedny to jest #!$%@? głupota! Jak się jest biednym to się oszczędza każdy grosz a nie kupuje głupoty. Co to da takiej osobie? pozna parę nowych słów albo nauczy się ortografii i dalej będzie #!$%@? biedny bo wydał kasę na SŁOWNIK!!!( ͡º ͜ʖ͡º)