Wpis z mikrobloga

Mirasy z #grybezpradu ʕʔ
Szukam czegoś do grania we dwójkę, najlepiej uniwersalnego językowo bądź posiadającego angielską wersję.
Z mojej strony mogę polecić Plusk - trochę odwrotna Jenga, hit numer jeden wszystkich wypadów couchsurfingowych lub wyjazdów ze znajomymi z zagranicy - ostatnio graliśmy nawet na butelce rosyjskiej wódki ( ͡ ͜ʖ ͡) Swoją drogą im więcej alkoholu, tym gra jest zabawniejsza ;) Poza tym - mieści się do bagażu podręcznego nawet w Wizzairze!
#gry #gryplanszowe #pytanie
S.....n - Mirasy z #grybezpradu ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam czegoś do grania we dwójkę, najlepiej u...

źródło: comment_optnjU1r2HSnB60b6rZx5UKrM6LSoZFc.jpg

Pobierz
  • 8
@BetonowyBrodaczBezAfro: Resistance nie nadaje sie na dwie osoby. Munchkin nie nadaje sie na dwie osoby, Colt Express w zasadzie też nie nadaje się na dwie osoby. Bang też nie. Ziomeczku czy ty w ogóle przeczytałeś co różowy napisał w pierwszym zdaniu?
@Snuffkin: Tak jak wyżej, super jest 7 cudów świata pojedynek i Patchowrk - są niezależne językowo i dosyć małe. Ze swojej strony mogę dodać moją ostatnią miłość: Dominion działa
@Snuffkin: ja ze swojej strony mogę polecić gry kooperacyjne. Mi z moją świnką fajnie się gra w takie produkcje jak np Robinson Crusoe albo Eldritch Horror. Mega klimacik. Aktualnie czekamy na premierę Posiadłości Szaleństwa drugiej edycji. Gry są bardziej skomplikowane ale nie ma się co zrażać. Pomimo wielu elementów, każdy średnio rozgarnięty człowiek zrozumie zasady. Jedyny bardzo ważny wymóg (dla niektórych minus) przy tych produkcjach - zajmują dużo miejsca!