Wpis z mikrobloga

@Constantine No wyobraź sobie że gdyby nie On to teraz byśmy nie dyskutowali bo najzwyczajniej w świecie by Ciebie nie było, dostałaś wielki dar od tego człowieka, dar jakim jest życie, a widzę że dla Ciebie ważniejsze jest 115zł miesięcznie niż ten dar... eh.
  • Odpowiedz
@ediz4: w Warszawie. Można i za 300, ale uwierz mi, jezeli masz wybór, to nie zostawisz tam dziecka.
Są przedszkola z jakims dofinansowaniem, wtedy okolo 700 pln. A mam znajomego, ktory placi 1200 i sie cieszy ze sie dostal.
  • Odpowiedz
@miroslaw_suchoklates: Mój ojciec w ogóle nie płaci, w dodatku w dokumentach sądowych mnie wyzywa i obraża. W ciągu 7 lat nie widziałam się z nim w ogóle (no chyba, że na sali sądowej). Nie interesuje sie mną w ogóle, szantażuje emocjonalnie i wyzywa mi matkę. Sądzi, że to ja powinnam iść do pracy a nie on, a on ma pieprzone studia wyższe i dwa skończone kursy na obsługę maszyn i,
  • Odpowiedz
19.10.2016 r., godz. 13:25. 1119 plusów. A jak jakaś Mirabelka napisze, że na tym portalu istnieje ogromna nadreprezentacja mizoginów i ekstremalnych spierdoxów, to podnosi się święte oburzenie.
  • Odpowiedz
@zackson: jego wniosek może zostać odrzucony na podstawie norm współżycia społecznego, ale zależy to od decyzji sędziego, także ryzyko jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aqualioss: mój drogi, nikt się na siłę na świat nie pcha. Jeśli ktoś powołał na świat dziecko ma obowiązek zapewnić mu byt do momentu ukończenia przez dziecko 18 lat lub zakończenia edukacji, a nie olania wszystkiego i domagania się jeszcze
  • Odpowiedz
@Tical25: nie, nie popieram aborcji. co to w ogóle za stwierdzenie? popierać mogę co najwyżej możliwość wyboru.

jest różnica między płodem w ciele kobiety a żywym człowiekiem - płód pieniędzy na ubranie, mieszkanie, jedzenie i inne rzeczy nie potrzebuje, a żywy człowiek już tak. nie mówię o sytuacjach, gdzie matka wrabia ojca w dziecko, bo to powinno być wtedy jej decyzją i niech sobie zatem radzi.
  • Odpowiedz
@pianinka Mój również pracuje na czarno,za granicą, nawet dom sobie kupił. Studia ma, ale to ja mam harować.
@zeusik No, a kim niby jestem? Jego dzieckiem!!!
@Dutch ma zasądzone, więc ma dług wobec mnie.W dodatku umocnione dwa razy.Ja nie urodziłam się w dobie 500+,ale takie myślenie jak Ty jest żałosne.
@anonymous_derp to nie był mój cytat.
@Jabel Oczywiście, że tak, jeśli ma zasądzone alimenty.
@Draconequus Wystarczy,
  • Odpowiedz
@ediz4: w moim towarzystwie (mam 30 lat, prace, mieszkanie i takie tam) facet, który nie płaci alimentów na swoje dzieci i woli za te kasę pić z kumplami albo facet, który uważa, że samotne matki to szmaty i o tym otwarcie mówi, a wręczy jest dumny ze swojego zdania, byłby spalony. Ja po prostu żyję na co dzień w świecie "białorycerzy". Z szambem do czynienia mam tylko na wykopie.
  • Odpowiedz
@Kupojadek:

facet, który nie płaci alimentów na swoje dzieci i woli za te kasę pić z kumplami albo facet, który uważa, że samotne matki to szmaty i o tym otwarcie mówi, a wręczy jest dumny ze swojego zdania, byłby spalony...

Gdzie na tym obrazku masz że typ przepija te pieniądze albo że chodzi i się tym chwali? No właśnie. Typowy białorycerz który leci z odsieczą bez zastanowienia. Taki jeździec bez
  • Odpowiedz
@ediz4: nie wiem, czy zauważyłeś, ale tu już nie chodzi o sam debilny obrazek, tylko dyskusję jaka pod nim się toczy i słowa, jakie padają. A niestety często mają wydźwięk, o jakim piszę, a który moim zdaniem (i zdecydowanej wiekszości ludzi, z jakimi przebywam), jest nie do zaakceptowania.
  • Odpowiedz