Wpis z mikrobloga

: gdzie w Polsce kobieta ma możliwość dokonania aborcji na życzenie? Szukasz na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DarkAlchemy: nigdzie, ale nikt jej nie będzie karał za zrobienie aborcji. Za niepłacenie alimentów też nie powinno być żadnej kary
  • Odpowiedz
1. niepłacalnie alimentów jest naganne moralnie i wbrew regułom współżycia społecznego, w związku z czym powinno być powszechnie potępiane i państwo powinno pomagać w ściąganiu alimentów


@Kupojadek: jest dokładnie tak samo niemoralne jak aborcja i jeśli pozwala się na dokonywanie aborcji, to powinno pozwalać się na niepłacenie alimentów.

Kobiecie która dokonała aborcji też byś ręki nie podał i ją
  • Odpowiedz
@kukaszr: szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, że mój znajomy nie płaci alimentów. Co, mam go zmusić do tego? Chyba żart. Poza tym jak nie płaci to niech komornik wjedzie na konto i po problemie, a nie użalać się nad sobą.
  • Odpowiedz
Nie nadaję się do internetowych dyskusji.


@Kupojadek: Z pewnością się nie nadajesz, ale do jakiejkolwiek dyskusji, skoro nie potrafisz odnaleźć związków między prostymi wyrażeniami A i B.

Z pewnością nie wiesz też co ma dostęp do edukacji i opieki lekarskiej dla dziewczynek, z prawami człowieka, ani jak się mają nowe podatki do emigracji.

Normalny człowiek widzi we wszystkich tych wypadkach powiązania, ale ty postanowiłeś być wyjątkowo nienormalny i nie widzieć
  • Odpowiedz
@Tical25: co ma dostęp do edukacji i opieki lekarskiej dla dziewczynek, nowe podatki, emigracja i opieka lekarska do moralnego i prawnego uzasadnienia obowiązku alimentacyjnego?
Uważam, że samotne matki nie zasługują na potępienie, a ojcowie powinni płacić alimenty, a więc "nienawidzę własnej płci".
Miałeś kiedykolwiek dziewczynę? Masz jakieś koleżanki? w jakim świecie żyjesz? Ja naprawdę nie spotykam takich ludzi jak ty na codzień i nie rozumiem twojego pokrętnego toku myśli, w
  • Odpowiedz
co ma dostęp do edukacji i opieki lekarskiej dla dziewczynek, nowe podatki, emigracja i opieka lekarska do moralnego i prawnego uzasadnienia obowiązku alimentacyjnego?


@Kupojadek: Raz nie widzisz oczywistych powiązań, a raz szukasz ich tam gdzie ich nie ma wcale.

a ojcowie powinni płacić alimenty, a więc "nienawidzę własnej
  • Odpowiedz