Wpis z mikrobloga

przecież wiadomo, że jak kobieta wydyma faceta to wina kobiety, a jak facet wydyma kobietę to również wina kobiety


@pianinka: ja jakoś w prawdziwym życiu (a nie w internecie) widzę zupełnie inne postrzeganie takich spraw.
Facet wydymał kobietę? - Co za dupek!
Kobieta wydymała faceta? - #!$%@? z niego, gdyby nie był ciotą to by się nie
  • Odpowiedz
@KwadraturaPepe: Jak może żyć za pieniądze faceta, skoro matka te pieniądze pożytkuje właśnie na utrzymanie stopy życiowej dziecka? Nie chodzi tu do końca o warunki mieszkaniowe, a raczej o ilość i jakość ubrań, jedzenia, zajęcia dodatkowe itp. Nie powinno dojść do sytuacji, że matki nie będzie stać na opłacanie dalszych lekcji np. gry na instrumencie, który jest dziecka pasją od kilku lat, tylko dlatego, że ojciec przestanie się dokładać.
  • Odpowiedz
@catch: bardzo często jak ktoś dobrze zarabiający ma zasądzone kilka tysięcy alimentów, to zamiast na dziecko idą one na szmatki i kosmetyki dla matki i ładne mieszkanko by było gdzie gościć nowych bolców. Dlatego matki powinny prowadzić regularny rejestr wydatków z alimentacji, żeby pieniądze rzeczywiście szły na dziecko.
  • Odpowiedz
buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah


Ciekawe z czego, jak to pewnie taki typowy polski janusz, co ma najwyżej starego opla w gazie i wynajmowane mieszkanie. Chyba, że faktycznie coś ma a mirabelka z niezrozumiałych powodów nie egzekwuje należności.


@OldFuckinPyroRex: Jakbyś czytał to znam gościa co mu komornik wszedł na emeryturę za alimenty
  • Odpowiedz
@KwadraturaPepe: To wyłącznie sprawa tych lepiej zarabiających i sądu, który tak absurdalne alimenty przyznaje. W praktyce jest tak, że matka dostaje zazwyczaj 300 do 500zł, ze wskazaniem na tę niższą kwotę. A matka dokłada 2x tyle żeby dziecko żyło na jako takim poziomie. I niestety wiem co mówię.
  • Odpowiedz
Znajomy dostał alimenty(1000zl z wypłaty 2900zl), jego panna ma za co żyć, sama też zarabia ponad 3k. A za alimenty wzięła nowe auto z salonu na raty :)
I tak biedna mama nowe auto sobie sprawiła, a jak się samo spłaci to pewnie mieszkanie kupi i kredyt tez sam się spłaci..
  • Odpowiedz
Z jakiej paki jest winny? Czy jeśli Brajanek jest owocem tego, że mamusia zataiła że nie bierze antykonceptów, ma dni płodne albo uspokajała że "będzie OK" też jest winny? Alimenty w dobie 500+, rozbudowanej opieki społecznej i pomocy państwa są szkodliwym anachronizmem i siedliskiem patologii. Do zaorania.


@Dutch: nie tyle jest winny, co jest w pełni odpowiedzialny. Sorry, ale uprawiając seks musisz brać odpowiedzialność za to, że może z tego
  • Odpowiedz
@LadyMartini 50tysi here tutaj xD ale jak jest się człowiekiem to można się z własnym ojcem dogadać . Wziąłem sprawy w swoje ręce bo innaczej z czystej premedytacji moja matka by zniszczyła mojemu ojcu życie bo tak. Co z tego że żyje z kimś innym. Byle do #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pianinka: Co za roszczeniowa postawa "ma zapewnić byt" jeżeli już to powinien w miarę możliwości zapewnić, mamusia pewnie taka sama była więc nie dziwię się Twojemu tacie że odszedł. Mówisz że nikt się nie pchał na ten świat, tak masz rację, skoro nie potrafisz docenić życia jakim obdarował cię twój ojciec, to też cię nikt na siłę nie trzyma na tym świecie, zawsze możesz sobie je odebrać.
  • Odpowiedz
Kiedy jeszcze mieszkaliśmy razem proszenia i błagania żeby zrobił COKOLWIEK w domu i pomógł mi w obowiązkach nie przynosiły żadnego efektu. Byle siedzieć przed komputerem i mieć w dupie wszystko inne.


@catch: hmm brzmi dla mnie bardzo znajomo, cieszę się, że obyło się bez dziecka
  • Odpowiedz
Ale gdybym wyciagala 2 tysiace, to bym chciala miec chociaz 1000 jeszcze, ale jakby sie dalo, to oczywiscie doilabym wiecej dla dobra dziecka...

Doiłabym więcej dla dobra dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobre sobie. Nieciekawą masz mentalność

@Shanny:

Zrobil, to niech placi...

Czyli tylko on ma płacić?
  • Odpowiedz
@ediz4: A co zlego w tym? Oboje rodzicow ma obowiazek utrzymywac i wychowywac dziecko. Skoro tatus sie uchyla od placenia 200 zl, to on ma ciekawa mentalnosc? On mysli o dobru wlasnego dziecka, zalujac sto zlotych wiecej na jedzenie czy ubrania dla dziecka? Ja tez jestem dzieckiem tatusia, ktory mial problem z daniem stu zlotych, wiem jak to jest. I zaluje, ze mama nie byla bardziej stanowcza wobec niego, bo
  • Odpowiedz