Wpis z mikrobloga

@kekemot: ja kupiłem bundla na steamie i dalej mnie łoją :) konto premium sprawia że możesz sobie szybciej odblokowywać kolejne maszyny w kolejnych drzewkach, ale jak skupisz się na jednym/dwóch to i bez tego je wymaksujesz. a jak chcesz mieć jety w każdym kraju, no to sorry - czeba płacić, a do tego jeszcze przegrać setki godzin, bo samoloty premium są tylko do 4 tiera.
edit: swoją drogą to zabawa z
@kekemot: lepsze to niż nic. a tak w ogóle, to czemu uważasz, że gra jest mocno średnia? mnie się wydaje całkiem spoko. w moim wieku mało która gra potrafi mnie wciągnąć, jak ta.
podoba mi się np. model zniszczeń i fizyka lotu w bitwach realistycznych. podoba mi się też że gra jako tako działa na moim lapku z 650M :)
@zweipack: ił-2 sturmovik sobie odpal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może w trybie realistycznym jest lepiej, grałem tylko w arcade- generalnie na początku spoko a później będzie płacenia niczego nie osiągniesz. Ludzie w gorszych samolotach wchodzą Ci na ogon itd. Niektórzy jednym strzałem rozwalają itd.
@kekemot: proponuję żebys jeszcze raz podszedł do tej gry i spróbował na realistyku troche pograć. może zmienisz zdanie. skoro masz już jety to obędzie się bez frustrującego grindu. a to że ci w słabszych samolotach wchodzą na ogon, to tylko dowodzi, że pieniądze nie grają :) i może jeszcze tego, że powinieneś kilka tutoriali obejrzeć.
@onlajf: bez płacenia wolniej się grinduje, ale nie ma rozwiązań jak w WoT, że za
@kekemot: no ale porównujesz grę która jest symulatorem, do mmo gdzie grałeś tylko w trybie arcade :) już ci nie radzę, żebyś spróbówał grać w trybie symulatorowym, bo to konkretny hardcore, ale realistyk to zupełnie inna, realistyczna właśnie, fizyka
a z tym że bez kasy się nie da grać dalej się nie zgadzam. sam kupiłem budnla dopiero dwa miesiące temu, a wcześniej grałem dłuuuugo za free i nie czułem się dyskryminowany