Wpis z mikrobloga

@kekemot

jak każdy kto zapłacił cie bije.

To stwierdzenie tak mnie bawi i jest pozbawione sensu. Pieniędzmi strzelają że cię biją ? Są po prostu lepsi i płaczesz. W Wocie możesz sobie postrzelać pieniędzmi i zadawać obrażenia nie tu. WT gram od bety zanim trafiła na Steam i bez problemu dotarłem do 5 tierów, więc twój argument jest inwalidą. 1000h jako f2p wystarczy ? W tym roku pokusiłem się kupić premium po
To tak jakby skiny z Csa poprawiały skila -_-


@Restin: co mają skiny do ulepszania sobie statystyk? Co z tego, że ja i przeciwnik mamy te same samoloty, skoro moja załoga ma lvl gówno a jego jest wymaksowana? Z tego co pamiętam to jeszcze kupując premium dostawało się jakieś bonifikaty.
@kekemot: Co z tego że wymaxowana załoga, poprawia mu skila? Staje się niesmiertelny? i tak może zginąć od razu, samolot nie robi się szybszy czy zwrotniejszy od tego, amunicja też działa tak samo. Załoga nie poprawia tego czy ktoś potrafi grac czy nie. Samoloty dalej są takie same, załoga wpływa tylko na bardzo drobne rzeczy. Premium daje więcej punktów badań i waluty gry po bitwie, oraz dodatkowe 2 sloty naklejek na
@RzecznikWykopu: Chyba na to wychodzi xD Nie wiem co więcej może dać wymaxowana załoga poza szybszym przeładowaniem na czołgach o 1-1,5 sec i trochę większym zdrowiem załogi, a w samolotach też zdrowie pilota to są chyba najważniejsze aspekty i tylko pod tym względem można czuć jakąkolwiek drobną różnice bo reszta to pomijalne aspekty które głownie tylko samemu się zauważa i minimalnie poprawiają wygodę gry. Gdzieniegdzie te liczby się tak mało zmieniają